Wątek dotyczący artykułu

LE: Sinusoidalna droga do porażki - relacja z I meczu Polska - Macedonia

Biało-Czerwoni stoczyli z Macedończykami pięciosetowy bój, który obfitował w emocjonujące akcje, a jednocześnie nie zabrakło w nim prostych błędów i niedokładności.

przeczytaj cały artykuł


Pawel9221

Do Basil
Mistrzu jak już jesteś taki dokładny w wytykaniu braku sukcesów kadr młodzieżowych z lat 91-94 to chyba pominąłeś fakt ze Kędzierski nie występował na zadnym etapie kadry na ME lub MŚ , docelowa dwójką była para Wolański - Janusz , a jeszcze w miedzy czasie się gdzieś przewijał Zugaj. Kędzierski mocno wystrzelił zdaje sie w Młodej lidze i wtedy nim zainteresował sie mocno Radom i go wypożyczył z młodej Resovii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Basil

Dokładniej rzecz biorąc Kędzierski był czwarty w kolejce do reprezentacji. Powoływany na zgrupowania przegrywał rywalizację z Wolańskim, Januszem a nawet trochę już zapomnianym Łukaszem Zugajem. Co ciekawe w "kadetach" za największy talent w całej drużynie uchodził Nikodem Wolański, o którym pochlebnie wypowiadał się trener Ireneusz Mazur mówiąc o wyjątkowej "smykałce do rozegrania" jaką ten zawodnik posiada. Hierarchia odwróciła się wraz z objęciem reprezentacji juniorów przez trenera Jacka Nawrockiego, który od początku twardo stawiał na Marcina Janusza (na domiar złego Wolańskiemu zaczęły regularnie doskwierać drobne urazy, wyłączające go co jakiś czas z treningów), który miał za sobą znakomity sezon w rozgrywkach Młodej Ligi gdzie reprezentował barwy Skry Bełchatów. Karierę Janusza spowolniła poważna kontuzja, która z powodu błędnej diagnozy wyłączyła go z treningów bodaj na cały sezon. W międzyczasie gdzieś przepadł Zugaj i tak mamy Kędzierskiego - mocno promowanego przez środowisko rzeszowskie dzięki czemu zachowuje monopol na kierowanie kadrą B itp. co zresztą wychodzi mu na dobre bo postęp jaki zrobił np. w stosunku do zeszłego sezonu jest bezdyskusyjny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.