Wątek dotyczący artykułu

Premierowy triumf Petera Kildemanda - Grand Prix Danii (relacja)

Zwycięstwem Petera Kildemanda zakończyło się Grand Prix Danii, które rozegrano na torze w Horsens. Na podium stanęli również Matej Zagar i Michael Jepsen Jensen.

przeczytaj cały artykuł

--.night.--

DO SEBEK GORZOW
ZABLOKWOALES MNIE CYKORZE BUAHAHHA
moja pisowani PRZY SKOMPRMITOWANIU POLSKI PRTZEZ KAPSRZAKA TO MALE POCCOLO..
BYC 16 NA 15 JADAYCH buhaha to jest NIE DO WIARY buahahha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

sama prawda chlopie... JUTRO FALUABZ WAS WYSYLA DO GARAZY.. A JA BEDE W PELNI ZADOWOWLNY.. MIEJSCE DNA JEST NA DNIE.. A STALECZKA TAKIM KLUBME JEST..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darth

Mozesz lezec dalej ale pisz tak zebym to zrozumial bo piszesz tak ze to co Cie wysmiewa to zrozumiem a reszte to zrozumie chyba troglotyta:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Darth

Pelne gacie to akurat masz z Unia na karku a o nas sie nie martw bo PO to jedynie dla nas bonus malo spodziewany a Wy go mozecie stracic akurat jak przegracie i Sparta zaszaleje tol martw sie o siebie czubku i nawet zeklbym ze z naszych Obrzyc :P

| Odpowiedz
blokuj
Adam Gl

Z tego co widziales ??
A co widziales.
Jak mozesz ocenić stan zdrowia po paru sekundach z tv.
Na wręczeniu pucharów juz sie nie trzymał za reke.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

A co widziales.

ja traciol sily.. z powodu bolu nadgarstka.. jak go mijali jak tyczke p[rzez ten bol.. jak tego nei widziales to popatrz na powtorki i sie porzekonas zze on jechal bo adrenalina byla.. ale zejdzie wnocy a bol sie podowi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Jedi

Nie umie jeździć po orbicie. Widziałeś jak raz wyniósł się na dużą to go postawiło. Ma technikę jazdy idealną właśnie do skutecznej jazdy przy kredzie.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

To czemu dzisiaj nie zasuwał po dużej? Raz dzisiaj i owszem widziałem próbował ale go postawiło na drugim łuku.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

Dzisiaj orbita chodziła ładnie, tylko trzeba było mieć czym się napędzić tam, pierwszy sygnał do jazdy tam dał Janowski w drugim swoim starcie gdzie z czwartego pola pocisnął wszystkich na pierwszym łuku. Odnośnie MJJ, to była końcowa faza zawodów o ile pamiętam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.