Wątek dotyczący artykułu

Rosja zagra na EuroBaskecie!

Międzynarodowa Federacja Koszykówka (FIBA) w niedzielę poinformowała, że reprezentacja Rosji wystąpi podczas mistrzostw Europy, które rozpoczną się na początku września.

przeczytaj cały artykuł

luksin

Kazdy inny , normalny kraj nie bylby tak laskawie potraktowany.... Ale ruskie sypnely pewnie kasa i znow graja... Jakies kpiny!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
luksin

Wiesz co, ja chyba jednak wole ten nasz swiat-nieidealny w ktorym nikt nie morduje dziennikarzy, mozna protestowac na ulicach, jest wolnosc slowa i milion innych zwiazanych z demokracja rzeczy niz rosyjski zamordyzm, klamstwa, przeinaczanie historii i brak wolnosci... Ja tam bylem wiele razy i swoje opinie wyrazam na bazie doswiadczen. Dodatkowo jestem polakiem i wiem jaka historie nam rosjanie zgotowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DonZG

Zachodnia demokracja to fikcja! Polega na tym, że dwa wilki i owca głosują kto ma być zjedzony! Najlepiej tą Twoją demokrację widać w ostatnich dniach we francuskim Calais...
A jeśli mówimy o historii, to doczytaj kim byli z pochodzenia oprawcy z NKWD z Berią na czele i komendanci gułagów, bo na pewno nie Rosjanami... Stalin (de facto też nie Rosjanin tylko Gruzin) wymordował według różnych źródeł od 20 do 60 milionów ludzi... Polaków z tej liczby było 1,8 - 2 miliony... Jak myślisz? Jaki naród stanowił przynajmniej połowę jeśli nie większość???
Apeluję też aby nie powtarzać bzdur powielanych przez media masowego ogłupiania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
luksin

Moi rodzice to akademiccy wykladowcy historii;), jesli chcesz kogos uczyc historii to zacznij od siebie... A jak ci ta demokracja za ktora ginely miliony nie pasuje I chcesz ja rownac z totalitaryzmem i narodowym szowinizmem to raczej zastanow sie czy twoje miejsce jest w polsce czy juz nie blizej ci do koreii polnocnej, rosji badz panstwa islamskiego gdzie demokracja jest rowniez pogardzana i deprecjonowana a autorytaryzm wielbiony;)... Jak ci tak zle w tej zgnilej kulturze zachodu to wlasnie w takich panstwach jest twoje miejsce... Tam niestety nie moglbys kwestionowac mojego zdania badz wierzyc w to co chcesz Bo poprostu zostalbys wiezniem, trupem badz szczesliwym pensjonariuszem obozu smierci;)... Zastanow sie czy wadliwy swiat demokracji nie jest mimo wszystko lepszy niz totalitaryzmem I brak demokracji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DonZG

Ja mam całą rodzinę historyków od strony żony z moją żoną i szwagrem włącznie... I co... Pamiętaj że to jedna z tych nauk, w których manipulacja polityczna ma wielowiekową tradycję! Ty swoim komentarzem, zrównującym dzisiejszą Rosję z ZSRR czy KRLD, dajesz tylko dowód na to że bladego pojęcia o obecnej Rosji nie masz... Myślisz że żyjesz w wolnym systemie??? Myślisz że żyjesz w niepodległej i suwerennej Polsce??? Heehh... Nie mówię że PRL i bycie pod butem ZSRR było czymś dobrym... Wręcz przeciwnie... Ale totalnie nie zauważasz co zrobiono z Polską po 89 roku! Może to Ci nieco naświetli sprawę:
http://wolna-polska.pl...ba-2014-11
Rosji kochać nie trzeba, bo i nie ma za co... Ale żyć z nią po sąsiedzku i współpracować gospodarczo, powinno być naszą polską racją stanu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.