Wątek dotyczący artykułu

Z Dawidem Krzyżanowskim jest już lepiej!

Koszmarny upadek w meczu KS Toruń - Fogo Unia Leszno zanotował Dawid Krzyżanowski. Pierwsze doniesienia o stanie zdrowia młodego juniora były fatalne.

przeczytaj cały artykuł

Dux

Też mi się to nie podobało ale może nie wiedział co się dzieje.
Tak sobie to tłumaczę bo inaczej bym gościa znienawidził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
saraya

Dokladnie tez tak mysle, przeciez zawodnicy nie mogli widziec co tam sie dzieje... Mam miejsce nad parkiem maszyn i tez nie widzialam, nawet na telebimie nie mozna bylo dostrzec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tom89

Sorry ale nawet jak nie widzial upadku, w co watpie, to widzial z jaka szybkoscia ludzie biegli do Dawida, widzial karetke no i wiedzial ze lezy kolega z druzyny a on macha lapkami i zaciesza swoja gebe... Zobacz dla kontrastu zachowanie Pawlickiego- pierwszy pobi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Zawsze My

może w końcu ktoś jeszcze zauważy to o czym trąbię od dawna: to fałszywy skaczący rusek mający Toruń za nic....
Krzyżak wracaj do zdrowia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
charismatic enigma

Jak ja się cieszę, że on nie trafił do Rzeszowa.
Szkoda Dawida. Nie chciał wjechać w kolegę z drużyny. Wielka szkoda, że tak to się skończyło. Pozostaje mu życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.