Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Stop żużlowym bandytom

Nicki Pedersen przekroczył kolejną granicę. Przyzwolenie ze strony żużlowej centrali może się skończyć tragedią nie tylko na torze.

przeczytaj cały artykuł


Saddam

Pan Gapiński i jego mądrości. Matko, oszczędź nam tej biegunki umysłowej. Znowu nakręcanie dyskusji, podburzanie tłumu, żeby ruch na stronie był większy i oglądalność rosła. Najpodlejszy rodzaj dziennikarstwa- BRUKOWY. Niedługo skrót SF będzie tożsamy z SE (nie, nie Speedway Ekstraliga).
Nickiego bronię, bo nie widzę jego winy w całym zajściu, a tylko wyrachowanie Doyle'a, który wystawia nogę i liczy (jakże naiwnie), że Duńczyk się przestraszy i zaniecha ataku. Ten zaatakował mimo wszystko, zahaczył Australijczyka, potem wpadł z Przedpełskiego. I otrzymał czerwoną kartkę. W takim razie dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Przemysław Palwicki po tożsamym zajściu z Kacprem Gomólskim? Mało tego, sędzia wykluczył Gomólskiego. Dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Doyle, gdy ściął nogę Zengoty dziesięć metrów dalej w innym z biegów? A, bo leszczynianin utrzymał się na motocyklu, nie upadł a bieg był kontynuowany. Jason nawet nie otrzymał upomnienia za zbyt ostrą jazdę, a atakował w identyczny sposób, jak Pedersen w biegu ósmym.
Patologia. Media żużlowe równają poziom dna, podobnie, jak telewizja, sędziowie i zachowanie niektórych działaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

Pan Gapiński jest redakcyjnym bandytą podgrzewając atmosferę takimi artykułami i tytułami... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia obiektywny panie redaktorze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.