Wątek dotyczący artykułu

Współczuję kibicom z Leszna. Muszą wspierać kretyna - rozmowa z Jackiem Gajewskim, menedżerem KS Toruń

- Niczego, co zrobiłem, nie żałuję. Tym razem zachowałbym się gorzej i pewnie nastrzelał Nickiemu po pysku - mówi po meczu KS Toruń - Fogo Unia Leszno menedżer torunian Jacek Gajewski.

przeczytaj cały artykuł


Hropek7

Otóż nie, panie gajewski... nikt nie musi wspierać kretyna, robią to tylko Ci, którzy są chorągiewkami i nie wyznają w życiu żadnych wartości. To ich własny, wolny wybór, więc pańskie współczucie jest tutaj całkowicie nie na miejscu. Wystarczyłoby zrobić wspólny bojkot, spowodować jeden mecz przy pustych trybunach i wypędzić tą gnidę z naszego zasłużonego klubu, ale niestety życie to nie bajka, i 90 % "kibiców" ma mokro na myśl o kupionym złocie, więc zaczęło bić brawa i bronić tą szumowinę z pasją jakby chodziło o Leigh Adamsa, a 10 % w pewnym sensie zostało pozbawionych możliwości wspierania klubu swojego życia na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway w sercu

W końcu obiektywny kibic z Leszna. Wczoraj pokazaliście, że Pedersen do wygranych jest Wam niepotrzebny. Ten człowiek tylko psuje żużel, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
billy

Brawo za odwagę....Nicki to najemnik i nikczemnik...taka prawda. On własną matkę by w płot wpakował....zawsze mówię pod taśmą Pedersen ma zawsze 3 rywali!!!!!! Nawet w lidze....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.