Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen wydał oświadczenie. Duńczyk przeprasza Jacka Gajewskiego

Po wydarzeniach, które miały miejsce w niedzielę podczas meczu KS Toruń z Fogo Unią Leszno, Nicki Pedersen postanowił wydać oświadczenie. Trzykrotny IMŚ przeprasza w nim Jacka Gajewskiego.

przeczytaj cały artykuł

karlosStal

wcale nie ... trzeba miec sprytnego menago, ktory napisze takie oświadczenie, żeby zmniejszyć ewentualne kary i wyjśc z twarza np przed sponsorami ... od cała tajemnica WIELKICH JAJ :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sheldon

serio trzeba miec jaja żeby napisac kilka zdań w oswiadczeniu ? a ja myslalem, ze trzeba miec jaja przepraszajac prosto w oczy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
japycz

Jego przeprosiny to jak spowiedź w Kościele. Przeprosiłem, dostałem rozgrzeszanie i jutro znów mogę grzeszyć. Pedersen to zwykły "sportowy bandyta". Czas wyeliminować go z żużlowego sportu na zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
4okrazenia

chyba starczy tych przeprosin ile można przepraszać i dalej robić głupoty na torze nie zwracajac uwagi na innych przeciwników,naprawdę musi zrobić komuś wielką krzywdę żeby ukrócić mu tą jego jazdę powinny być przynajmniej minimum 3 mecze zawieszenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-Stanley

Zachowanie Waszych działaczy w czasie meczu w Gorzowie. Uważasz, że są to ludzie zdrowi. Gorzowska Stal w meczu z Wrocławiem, winna oddać punkt bonusowy Sparcie. Uczynić to, by nie pogrążyć drużyny zielonogórskiej, jej kibiców, a działaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Henryk

Nie miałem możliwości tam być ale Wasze "klimaty" są mi znane z autopsji a co twoja Stal zrobi jej rzecz. Moim zdaniem wynik remisowy w dwumeczu z Falubazem udał się Wam, tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.