Wątek dotyczący artykułu

THW Kiel znalazło następcę Filipa Jichy?

Według norweskich mediów, mistrz Niemiec, THW Kiel, znalazł następcę czeskiego rozgrywającego Filipa Jichy, który może odejść do FC Barcelony.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

To tak jakby Messiego zastąpić Sławomirem Peszko... niby też ma dwie ręce i dwie nogi, ale jednak ciut słabiej biega i drybluje ^^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Mamelund miał naprawdę wielki potencjał, ale po spróbowaniu w LNH kompletnie się zablokował i od tamtej pory tylko w Norwegii potrafił odbudowywać formę więc ryzyko jest takie, że po transferze znów zgubi formę i spali się psychicznie, a szkoda bo miał (albo jeszcze ma) potencjał na granie, na wysokim poziomie przez kilka sezonów. Ja jednak dalej upierałbym się, że mogliby ściągnąć młodszego zawodnika z dużym potencjałem chociaż pewnie po Lauge mają lekkie uprzedzenie do takich transferów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Szczerze mówiąc, nie wierzę, żeby dziura po Filipie mogła być załatana na ten sezon. Kiel powoli przestaje być faworytem do gry w F4, ich ruchy kadrowe są co najmniej dziwne (odejście Palmarsona!) a zakupy były delikatnie mówiąc nieudane (Duvnjiak!), teraz jeśli stracą takiego środkowego to będzie to cios który może przekreślić cały sezon, bo i w Bundeslidze lekko nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
handballer

nareszcie ktoś dostrzegł? chyba każdy widzi że Duvnjak jest cieniem samego siebie sprzed 2 lat i nie spełnia oczekiwań tylko pytanie dlaczego? Czy w THW nie czuje się najlepiej? może udałoby się go wyciągnąć za sezon lub 2 do Vive? choć z drugiej strony z taką formą byłby to strzał w stopę, groszy na pewno nie zarabia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mariusz7

Duvnjak i Canellas bo Hiszpan również nie miał udanego sezonu. Oddanie Palmarssona to był największy błąd jaki mogli zrobić (zresztą pisałem tutaj, że wolałbym oddać Canellasa czy Duvnjaka, a zostawić Arona). Oczywiście, że nie załatają dziury po Filipie dlatego ja pytam o sens ściągania 31 letniego Mamelunda, któremu wojaże Europejskie nigdy nie wyszły zamiast ściągnąć jakiegoś młodszego zawodnika z potencjałem, który może się w sezonie rozwinąć, a potem kto wie? Może dawałby dla klubu dość dużo. Mamelund to zapchajdziura i próba wyciągnięcia po sezonie kogoś konkretnego, ale nie wiem czy to dobra droga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kibiCK

Kiel powoli przestaje być faworytem do gry w F4, ich ruchy kadrowe są co najmniej dziwne (odejście Palmarsona!) a zakupy były delikatnie mówiąc nieudane (Duvnjiak!), teraz jeśli stracą takiego środkowego to będzie to cios który może przekreślić cały sezon

Duvnjak nie błyszczy w Kiel. Powiem więcej nie pasuje do tego zespołu. Mógł wybrać nasz klub, miałyby bardzo wysoką pensję i byłby liderem zespołu, który regularnie ogrywa THW Kiel. Dodatkowy plus jest taki, że w Kielcach jest kilku Chorwatów. Niech żałuje... niby ma 27 lat wiec do końca kariery jeszcze daleko, ale nie wiem czy Bert będzie chciał wchodzić jeszcze raz do tej samej rzeki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.