Wątek dotyczący artykułu

Adam Skórnicki: Nickiego specjalnie prowokowano

Podczas meczu KS Toruń - Fogo Unia Leszno doszło do spięcia na linii Jacek Gajewski - Nicki Pedersen. Do całej sytuacji odniósł się menedżer leszczyńskiego klubu, Adam Skórnicki.

przeczytaj cały artykuł

Tylko Bally

Bez kombinacji, nie potrafią. Pewnie już zacierają ręce, że Gajos załatwił Nickiemu zawieszenie na np. 4 mecze i w 1 rundzie trafią na nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Belle Vue Aces

Kibicuje uni i jestem spokojny o Po .Torunia w PO nie będzie !,przecież osłabieni przegramy z Zieloną Górą.Falubaz to odwieczny sportowy wróg ,ale kluby szanują się nawzajem .O Toruniu tak nie można powiedzieć

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bzyk

to prawda niestety a ponoć grubas z lagutą piątki sobie przybijali a jeżdżą po falubazie że nie czysto gra a sami mistrza chcą zdobyć w osłabieniu dziś kolega z leszna przysłał mi zdjęcie zrobione od tyłu na sekundę przed kolizją dzika i doyla i widać że doyl wystawia nogę specjalnie żeby go dzik zahaczył dla zainteresowanych mogę przesłać to zdjęcie ale chyba torunian bo to zdjęcie krąży już po lesznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Netto

Prawdę !? Nie , ty piszesz brednie , Wasz zawodnik po zajściu nazwał Pedersena dokładnie tak samo jak Gajewski. Zgoda że Gajewski wkroczył na teren Pedersena , ale czy nawet ostre słowa upoważniają Pedersena do rękoczynów ? Tak uważnie oglądałeś transmisję i co widziałeś jakąś fizyczną agresję Gajewskiego ? Pedersen ma ewidentnie kłopot z nadmierną agresją zarówno na torze jak i po za nim . On jest jak dres ,który przyłożył babci pięścią, bo krzywo na niego spojrzała. Szmata , kootas ....potrafisz to skojarzyć z wydarzeniami na torze ?

| Odpowiedz
blokuj
Steve Rondel

Zgoda że Gajewski wkroczył na teren Pedersena , ale czy nawet ostre słowa upoważniają Pedersena do rękoczynów ?

widzisz - tak się składa że Pedersen nie należy do "facetów" Twojego pokroju, których można bezkarnie zwyzywać, obrażać, opluwać i może jeszcze się na nich wysikać. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Netto

Jeśli uważasz że jedyną odpowiedzą na obelgi i wszelkie zaczepki jest przywalenie komuś z buta , to Ty jesteś jaskiniowiec ! Nad reakcjami trzeba umieć panować a Pedersen tego nie potrafi ani na torze ani po za nim w przypadku zawodnika który para się sportem zawodowo to jest tragedia połączona z farsą . Ja byłem na meczu i nie widziałem transmisji po za fragmentami na telbimach , może był taki obrazek , biegnie Holder do leżących zawodników a Pedersen przyjmuje postawę bokserską , to jest bardzo chory człowiek , zrozum to !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Mik

Holder leciał żeby przywalić Nikiemu... powstrzymali go , też jest człowiekiem i nie potrafi trzymać nerwów na wodzy , podobnie jak Pan Gajewski, który zresztą nie ochłonął nawet dzień po meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Netto

Holder nie leciał żeby przywalić Pedersenowi !!! Gdyby chciał to zrobić to by to zrobił , on biegł zobaczyć co z kolegami z drużyny w końcu jest kapitanem .
Czy Gajewski nie ochłonął ? Ja myślę ze jednak tak , bo sprostował swoje niedzielne wypowiedzi na temat przekroczenia granicy parkingu gości .

| Odpowiedz
blokuj
Mik

o tym już się nie dowiemy bo Holder został powstrzymany, co było widać w tv - przy bramie wyjazdowej, ale sądząc po wściekłej minie raczej myślał by przywalić Nikiemu. Co do Pana Gajewskiego - na drugi dzień nazwał go kretynem także czy ochłonął? A przeprosił za swoje zachowanie...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dumny z Krzyża

A czy Nicki przeprasza swoich kolegów, których non-stop wywraca? Nie! On to ma w najgłębszym poważaniu - z tego co pokazała wczoraj liga w Szwecji chyba czas Nickiego się kończy. Już nikt mu nie będzie odpuszczał i będzie wsadzany w płot przy każdej nadarzającej się okazji - sam sobie na to zapracował. Tylko skoro on taki twardziel to czemu ciągle płacze, dzwoni do sędziego i markuje defekty? To ma być ten słynny Power? Dla mnie on robi się zwykłą, chamską na torze beksą...

| Odpowiedz
blokuj
Mik

nie do końca się zgodzę, zauważ że każdy kto idzie na łokcie z Nikim upada, wykorzystując jego złą sławę , na która z pewnością sam sobie zasłużył. Także nie tylko on upada taktycznie i nie tylko on płacze do sędziego, zresztą czy w Toruniu miał jakieś pretensje do sędziego? A Gajka przeprosił - nie ważne czy pod przymusem ale przeprosił.

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Powiedz szczerze czy podoba Tobie się zachowanie Nickiego na torze i poza nim? Widziałeś wczoraj w Szwecji? Jak on z kimś jedzie ostro - jest ok. Jak ktoś z nim pojedzie ostro - jest płacz. Jak on kogoś podjeżdża - jest ok. Jak ktoś jego podjeżdża - jest już źle. I te markowane defekty na ostatnich miejscach - przecież to jest wstyd... Z wielkiego zawodnika Nicki na sportową starość robi się rozwydrzoną panną, której się wydaje, że wszystko może i wszystko się jej należy. Tak to niestety wygląda. Przecież całe środowisko ma go już dość. Uważasz, że to też przypadek?

| Odpowiedz
blokuj
Mik

ja mam też kiepskie zdanie na temat Nikiego, ale ta cała sytuacja , ta złośliwość , nagonka - może powodować kolejne spięcia i w konsekwencji może dojść do czegoś złego. A za to będą już odpowiedzialni wszyscy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Netto

Pamiętaj o tym że Pedersen jest recydywistą , takich akcji z jego udziałem było już wiele . Co można zrobić by go utemperować , przecież kary w ogóle na niego nie działają . Nie oszukujmy się dla Was też jest sporym problemem . Pod słowem honoru , jeden z Waszych zawodników nazwał go tak samo jak Gajewski , siedziałem na miejscu klubowym i to słyszałem , wszyscy omijają go szerokim łukiem , Tobiasz Musielak kręcił się po parkingu pogadał ze wszystkimi nawet z naszymi zawodnikami ale nie z Pedersenem

| Odpowiedz
blokuj
Mik

ja byłem przeciwny jego przyjściu do Leszna i jak odejdzie nie będę płakał.Jedyne co mnie wkurza to nagonka na niego w momencie kiedy robi to co każdy żużlowiec na torze. Każdy atak z jego strony jest traktowany jak bandyctwo. A inni wykorzystują to i przewracają się wtedy kiedy by nie musieli

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Fakt facet się nie da lubić . Przyznam Ci rację że wielu zawodników jeździ za ostro , patrz Grisza , Doyle też jedzie na granicy faulu , jest jedna rzecz która ich odróżnia o Pedersena a mianowicie zachowanie po "akcji" , uszy po sobie i zdechł pies a Pedersen mimo ze winny nie odpuszcza i do tego mimo wszystko zdarza mu się ostro pojechać częściej niż innym .
PS.Ja wymieniłem nazwisko zawodnika w jednym z wpisów który nazwał Pedersena ......... ale wpis został usunięty w obawie przed banem nie robię tego więcej :)

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Życzę kolejnej wygranej w Niedzielę i zapewniam Cię że to są szczere życzenia :)
Pozdrawiam ....trochę popracuję bo w Grudziądzu zabraknie mi na bilet :)

| Odpowiedz
blokuj
tony 76 RSKŻ

Wykluczmy go dożywotnio z żużla :)) Wszyscy będą szczęśliwi:) Zamontujmy lusterka na motocyklach i wprowadźmy obowiązek zostawiania miejsca przeciwnikowi podczas wyprzedzania minimum 2 metry. Doyl nie wystawi nogi i się nie przewróci, Kildemandt nie będzie woził po płotach i przewracał się jak panna, Zmarzlik się uspokoji i nie wystawi nogi a nawet jak wystawi będzie miał 2 metry miejsca , DJ KK 507 przestanie kopać, Gomólski przestanie jeździć ostro, Łaguta się w ogóle spakuje bo jego jazda nie będzie miała najmniejszego sensu. Gdyby nie tacy zadziorni żużlowcy jak Nicki i reszta żużel byłby nudny jak falki z olejem i nikt by na niego nie chodził!! Nie dajmy się zwariować! Całe środowisko ma dość Pedersena - to niech z nim nie gadają i nie wchodzą do boksu podczas meczu, proste. :))) Pedersen jest jaki jest i to od dawna. Taki jego urok :) I nic tego nie zmieni.

| Odpowiedz
blokuj
Mik

dokładnie, tym bardziej, że te upadki są w granicach normy żużlowej - żadnych kontuzji, typowe akcje w drugim łuku, takie akcje wykonuje większość żużlowców

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Ci, których wymieniłeś może i jadą ostro ale nie powodują tylu upadków i nie skaczą z łapami do innych, nie płaczą jak Nicki i nie szukają winy wszędzie poza sobą. Taka subtelna różnica.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Przypuszczam że rozmawiamy o różnych sytuacjach , ja zdarzenia przy bramie nie widziałem a piszę o zajściu na drugim łuku , kiedy Pedersen już odchodził od leżącego Doyle . Czasami na stadionie pewne rzeczy umkną uwadze , teraz mamy dwa telebimy na których można oglądać transmisje ....mimo to mi zajście o którym piszesz "uciekło".

| Odpowiedz
blokuj
Mik

spoko ja też nie widziałem wszystkiego , tylko widziałem nie które reakcje - wściekłości. Potem przybijanie sobie piątek, tak jakby to było celowe i zaplanowane. Czy to jest godna postawa sportowca? Tak jakby ktoś sprowokował Messiego i ten wyleciałby za czerwoną kartkę z boiska. Takim cwaniactwem zalatywało.Ale być może Niki zasłużył sobie na to i nie koniecznie w tym meczu ale za całokształt.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Czy Gajewski popełnił jakieś straszne wykroczenie ? Przestąpił umowną granicę i powiedział kilka słów , za to musi przepraszać ? To trochę inna waga wykroczenia niż czynna napaść . Zawodnicy też nie za wszystkie przewinienia przepraszają , Nie wydaje mi się że to co zrobił w niedzielę Gajewski wymaga jakiś przeprosin ,poniesie karę i tyle . Pamiętać należy że w przeciwieństwie do Pedersena Gajewski nie jest jakimś permanentnym łamaczem prawa , to był jego pierwszy raz i czy aż tak bardzo bulwersujący , podobno nawet nie użył żadnych wulgaryzmów ( lokalne radio podało takie info ) .

| Odpowiedz
blokuj
Mik

Zidane też jest spokojnym człowiekiem a jednak Mattrazzi go sprowokował .Czasem słowa są bardziej bolesne niż czyny. Niki był pod silną adrenaliną , jest porywczy (wszyscy o tym wiemy) a jednak Pan Gajewski postanowił wtrącić kilka słów - jaki był tego cel? Jako osoba funkcyjna i odpowiedzialna powinien powstrzymywać swoich podopiecznych przed ewentualnymi prowokacjami a nie samemu być powstrzymywanym.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Chcesz mi powiedzieć że Pedersen to jakieś dziecko specjalnej troski !? W trakcie meczu w parkingu daleko jest od wersalu , ale do rękoczynów w 99% dochodzi tylko z udziałem Pedersena , zaprzeczysz że tak nie jest ?

| Odpowiedz
blokuj
Mik

trudno ,ma problemy ze sobą, trzeba mu może jakoś pomóc a nie szukać prowokacji. Jakim człowiekiem jest wszyscy wiemy.Pan Gajewski jedynie zapomniał.A może nie zapomniał ? i zagrał celowo?

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Pan Gajewski przed tym zajściem był naocznym świadkiem tragedii kiedy młody chłopak odjeżdżał reanimowany karetką. Jest tylko człowiekiem i miał prawo się unieść w chwili kiedy zobaczył, że po wariackim ataku jego dwóch kolejnych zawodników znalazło się pod bandą. To są emocje, które można w jakiś sposób usprawiedliwić - gorzej z Nickim, który rozprowadza po płotach rywali na pełnej prędkości i nie widzi nigdy w tym swojej winy. To, że Nicki ma problem ze samym sobą widza wszyscy, może nadszedł czas wysłać go na badania (EEG chociaż) bo może się okazać, że jest naprawdę niebezpieczny dla kolegów z toru i ma problemy z psychiką? Temu trzeba się przyjrzeć, nie ma co się kłócić skoro coraz więcej osób ze środowiska to dostrzega. Czas się tym zająć bo może się komuś naprawdę stać krzywda.

| Odpowiedz
blokuj
Mik

piszesz ogólnie , ale co do tego przypadku z Torunia Niki zasłużył co najwyżej na zwykłe wykluczenie.Reakcje postronnych osób sprowokowały Nikiego do takiego zachowania w parkingu, za które powinien być może dostać czerwień.Ale te osoby które go sprowokowały też powinny ponieść konsekwencje.

| Odpowiedz
blokuj
adi.k230

nicki podaje na fb dwie foty z przodu zrobione przed tym zajściem tylko szkoda że sędzia tego nie widział a może nie chciał widzieć drukując ten mecz od początku ....

| Odpowiedz
blokuj
N87

Ale....jakich,hm....kombinacji ? Handlowania meczykami ? Nie.No takich kombinacji to my w Toruniu nie znamy.Zadnego z medali,ani tytulow za sprzedanie meczyku nam nie odebrano.....Jestes moze przypadkiem w temacie....? Czy wtedy jeszcze na ksiedza Zorro mowiles....?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
KIBIC Z POZNANIA.

Bo to kobiety ,byli pewni wygranej zreszta kazdy oprócz kibiców UNI stawiali na nich ,potem sędzia na siłe im pomagał a tu zonk przegrali i do dzisiaj maja migrene i ryczą jak baby.

| Odpowiedz
blokuj
Adam Juszkiewicz

Bzyk nie trzeba zdjęcia bo to perfidnie z tą nogą widać na wideo,to po prostu gra Torunian bo najpierw wykryta marysia u Łoktajewa ,potem Nicki ciekawe co jeszcze wymyślą ,podejrzewam że coś na Gorzów .Bo Pierniki nadal utrzymują opinie ze Mecz Leszna z Gorzowem w zeszłym roku był przekąbinowany .

| Odpowiedz
blokuj
eddy

I po co ci to? Twoja wazelinka nie podzialala na bzyka , bo olal ciebie razem z twoim dziecinnym fanzoleniem od rzeczy! Gimbusow tu sie od razu poznaje!

| Odpowiedz
blokuj
N87

Oczywiscie ze byl.Kasprzak zrobil dokladnie to samo co ostatnio Ward.I przepchal SWOJ MACIERZYSTY kolchozowy klub do PO.Trzeba byc imbecylem zeby nie spostrzec tej zaleznosci.Sama logika to podpowiada.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.