Wątek dotyczący artykułu

Arsene Wenger chce rozbić bank dla Grzegorza Krychowiaka

Menedżer Arsenalu Londyn jest zdecydowany na wykupienie Grzegorza Krychowiaka z Sevilli - informuje "The Daily Telegraph".

przeczytaj cały artykuł


sel

oj wy znawcy. klauzula odstępnego nie oznacza ,że klub zawodnika nie może nic zrobić. klauzula odstępnego oznacza kwotę za którą piłkarz sam może wykupić swoją kartę. wiadomo jednak że klauzula ustalana jest tak aby piłkarza nie było na nią stać. tak więc w takim przypadku klub który chce pozyskać piłkarza musi mu przelać na konto określoną kwotę aby ten wykupił swoją kartę.i tu zaczynają się schody. od takiej przelanej kwoty piłkarz musi odprowadzić podatek a w hiszpanii jest on gigantyczny.w rezultacie jeśli arsenal chce uruchomić klauzulę odstępnego muszą przelać na konto krychowiaka jakieś 45 mln euro tak aby po rozliczeniu z fiskusem zostało 30 mln. tak to wygląda.no chyba że dogadają się z sevilla i zapłacą np. 35 mln i przeprowadzą normalny transfer bez uruchamiania klauzuli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.