Wątek dotyczący artykułu

KS Toruń odwiedził Dawida Krzyżanowskiego. Jest zdecydowana poprawa

We wtorek działacze KS Toruń odwiedzili w szpitalu Dawida Krzyżanowskiego, który nabawił się kontuzji podczas meczu z Fogo Unią Leszno.

przeczytaj cały artykuł

eire 2

Już w szpitalu u juniora . Tak szybko!!! Jaki troskliwy ,pewny na beton . Ojciec Mateusz żużla . A tak złośliwib, że był w szpitalu po łapy mu opuchły od przybijanych piątek po Pedersenie .

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|19)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cortez

Kolego daj sobie luz z takim komentarzami pod tym artykułem. Nawet jak masz swoje racje to nie jest to miejsce na takie dygresje..... Trochę empatii dla młodego chłopaka. Jak widziałeś ten dzwon to chyba nie masz wątpliwości z jak dalekiej podróży wrócił Dawid.
Młody trzymaj się i wracaj do zdrowia. Przy takich wypadkach na szczęście okazuje się, że wśród kibiców więcej jest tych normalnych którzy rozumieją że wynik ma mniejsze znaczenie niż zdrowie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eire 2

No właśnie masz rację , wynik ma mniejsze . I wpadłeś haha . Gdzie był Gajewsi ? Co go wtedy obchodziło ? Co znaczyły uśmiechy i przybijanie piątek co oznaczało gdy w tym samym czasie Przedpełski leżał na torze ? Pisz śmiało . Śmiech to zdrowie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
eire 2

I mam następnego sprawiedliwego . Mi wstyd jest . Ale ja nie udaje , że mi nie ma być wstyd . Nie za trudne ? Sprowokowana do myślenia ? A więc czy nie wstyd Gajewskiemu iść do szpitala tak późno jak na męczennika o zdrowie i życie . Czy nie wstyd uśmiechać się w parkingu z wrobienia Pedersena gdy Przedpełski leży na torze ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
kasiaPe.

nie będę wchodziła z Tobą w jakiekolwiek potyczki słowne. artykuł jest o tym, ze Dawid wraca do zdrowia więc bądź tak uprzejmy i nie mieszaj tematów. jak chcesz sobie pogadać o zachowaniu Jacka Gajewskiego czy innych to idź gdzie indziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.