Wątek dotyczący artykułu

Sławomir Dudek: Nie bierzemy Walaska pod uwagę

Przesądzone jest już to, że Grzegorz Walasek nie wystąpi w piątkowym meczu w Lesznie. - Liczymy, że wracający do składu Piotr Protasiewicz pokaże się z dobrej strony - przyznaje trener Sławomir Dudek.

przeczytaj cały artykuł

DanGW

Walaska to sami zalatwiliscie. Byl kontuzjowany w tym sezonie kilka razy i za każdym razem ten sam problem. Zawodnik niegotowy, a wy mu kazaliście jechac bo byl potrzebny i teraz macie. Pisalem juz o tym znacznie wczesniej, ze lepiej bylo poświęcić jeden mecz i miec go do konca sezonu niż nasile kazać jrchac z niewyleczona kontuzja a efekt tego widzimy teraz. A teraz znowu z protasem analogiczna sytuacja. Znowu sie pali i znowu nie do konca zdrowy zawodnik musi jechac. Jeszcze we wtorek protas mowil ze jchac jedzie ale czuje duży bol.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Oczywiście masz rację ale tak się dzieje nie tylko w Falubazie to dotyczy wszystkich klubów . Krótka ława wartościowych zawodników jest wszędzie a po za tym sami zawodnicy spieszą się bo liczą uciekającą kasę .To takie błędne żużlowe koło !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

Jakoś w Stali w zeszłym roku nie było tego problemu. KK odpuscił dwa ważne mecze na poczatku i nikt nie miał pretensji. To był początek sezonu i nie można było wiedzieć wtedy jak się skończy. Iversen z bardzo podobną kontuzją do KK nie zgodził sie pojechać i nikt go na siłę nie ciągnął, a przecież mogli powiedzieć, KK jedzie to Ty też musisz, w ońcu macie taka samą kontuzję. Nie! KK chciał pojechał Iver stwierdził, że chce wyleczyć i nie jechał.

| Odpowiedz
blokuj
Henryk

Ty widzę wiesz wszystko najlepiej co słychać u innych a nie gap że się tylko swojego podwórka pilnuj raczej, bo grozi Wam chyba coś więcej aniżeli Falubazowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DanGW

Że co grozi Stali więcej niż Falubazowi? Wiesz w ogóle jaka jest sytuacja? Wiesz, ze Robercik ucieka w piłkę,a Jacuś zapłacę za punkty Falubaz odchodzi razem z nim i zabierają ze sobą sporą gromadke sponsoró zostawiając falubazowi długi? Jak to było? Dacy nie powiększydługu bo da nam finał, a to spokojne finanse. Dodaj sobie jeśli amsz mózg co jeśli jest Darcy a nei ma finału. Słowa Robert "Ojciec Senator" Dowhan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
DanGW

No ale patrz. Znowu dzieciak szaleje w sieci. Polecę ci to samo co podobnym tobie. Chcesz być zgryźliwym tekstem o wakacjach, tylko jak możesz mnie obrazić, skoro ja sam od porażki we Wrocłąwiu piszę ciągle, że Stal straciła swoją szansę na PO i będą wakcje szybsze? A co najlepsze, podchodzę do tego z dystansem, a wy tak sie spinaliście, a tu nagle bang! i Falubaz jedzie z nami na wakacje. Tylko, że u nas kibice przyjęli to z pokorą(zaznaczam wiekszość, za przygłupów nie odpowieadam), a u was się spinali strasznie i śmiali się z wakacji Stali, a tu niesodzianka. Falubaz ma takie same wakacje. Tylko że Stalowcy nei robili z siebie rpzy tym błazna.

| Odpowiedz
blokuj
Henryk

No. to nie szukaj sobie powodu aby drzeć łacha z innych, między innymi z Falubazu, nie musisz chyba tego robić i niepotrzebnie siać agresji, którego ja jednak bronię nie bezzasadnie a klimaty Wasze też są mi znane z autopsji i od lat, cieszę się z remisu Falubazu z Wami a Ty jesteś ciągle zniesmaczony tymi Waszymi osiągnęciami.

| Odpowiedz
blokuj
DanGW

Dalej jesteśmy w tej samej rozmowie? Zaskakujące jak z mojego wpisu o tym, ze Walasek po kolenych kontuzjach musi jechać, bo klub mu każe, a później pretensje, ze słabo jedzie, Ty rpzeszedłęś do wakacji, a gdy odpisałem Ci, ze wy również macie wakacje piszesz o mojej agresji? Człowieku od samego początku się spinasz a ja ci odpowiadam na twoje zaczepki, a ty nie potrafiąc wystosowac jakiejś riposty piszesz kolejne brednie. Moim błędem było wejście z tob ą w dyskuję. Powinienem posłuchac innych, którzy mi pisali by tego nie robić, bo to ebz sensu. Mieli rację.

| Odpowiedz
blokuj
DanGW

Słowo vice versa nie oznacza Ty również, a całkowicie odwrotnie. Przez takich niedouczonych lirycznych fajterów to słowo nabiera złego znaczenia, jakiego pierwotnie nie miało.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Nie trać czasu na dyskusje z Panem "Henryk" jak mu zabraknie argumentów to Cie zablokuje , naprawdę szkoda czasu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.