Wątek dotyczący artykułu

Policja zatrzymała chuliganów, którzy pobili kibica i oblali piwem jego siostrę

Policja zatrzymała dwóch braci, którzy podczas meczu SPAR Falubazu Zielona Góra z Unią Tarnów pobili widza kibicującego Darcy'emu Wardowi oraz oblali piwem jego siostrę.

przeczytaj cały artykuł

blaster

Co za patologia w tej Zielonce, nawet w Toruniu fani dopingujący nielubianego Golloba mogli czuć się bezpiecznie, nikomu do głowy nie przyszło żeby zrobić krzywdę komuś tylko za to że kibicuje tyfusowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Było gorąco i chłodzili kolesia bo uznali za nielogiczne, że koleś wraz z kobietą dopinguje zawodnika Apatora !
Zaraz zobaczysz ilu obrońców debi.zmu się znajdzie :)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadaR RS-WD40

jak widać schłodzili też zapał jego siostrze. Może pobawimy się w test? Ubierzmy w szalik Apatora takiego Pudziana i Kalidova i każmy im usiąść w sektorze K i kibicować Wardowi. Zobaczymy co się stanie xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RadaR RS-WD40

hehehehe, dobre. Podejrzewam, że zrobili by je nawet w tej warstwie świeżego betonu, który tam wylano. Mysz to mysz, krótko trzeba, albo będą siedzieć cicho jak pod miotłą, albo Ratt Killer.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RadaR RS-WD40

hmmm, no pomyślmy. Hmm, gdzie to jezdził Ward i w jakich był barwach jak podtarł sobie szalikiem obuwie? niech no pomyśle, czy byl to Orzeł Łódź ? czy może Wisła Opole ? - NIE ! to był Toruń, pewnie dlatego..... Boze co za ludzie...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
speed_koleina

Czy Ty nie jesteś podwórkowym przygł.pem? Widzę w woju Ciebie wymęczyli. Po drut odpisujesz jak masz zawiechę. Napisz w końcu coś konstruktywnego tylko otwórz encyklopedię i zobacz najpierw znaczenie tego słowa.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
speed_koleina

Na dużo większy rozwój ciężko w jego przypadku liczyć! Co do dumy rodziców można by się zastanawiać. Jeśli natomiast chodzi o poziom, koleś z każdym słowem rozwiewa wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

| Odpowiedz
blokuj
Arkadiusz34

Widzę ze jesteś ochotników ciebie ubierzemy w szalik uniknąć i poradzimy obok kibiców falubazu zobaczymy co się stanie założę się ze khalidow z Pudzianem niezła beke by z ciebie mieli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
karol3414

Myślę że taki Khalidov mógłby centralnie między nimi podetrzeć się szalikiem Falubazu i sprofanować pluszową Myszkę Miki i jeszcze by mu brawo bili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
LeszekSG RSKZ

Gdyby to byli polscy chuligani (a oni często trenują) to odważny się znalazł. Zresztą, zmierzenie się z takimi zawodnikami to zaszczyt. Na Stilonie jest typ, który już ponad 15 lat trenuje krav magę. W śród chuliganów też są sportowcy. Taki Szpilka też lał się za Wisłę. Choć w Zielonce pewnie takich kozaków nie ma

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Na Grabiszyńskiej? Który zawodnik? Dzisiaj Arka osłabła trochę. Byłem w Trójmieście w zeszłym roku. Dominacja Lechii niepodważalna. Nawet w Gdyni widziałem ludzi w biało-zielonych barwach. Podobno tylko w Wejherowie dominuje Arka, ale tam nie zajechałem.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Było gorąco i chłodzili kolesia bo uznali za nielogiczne, że koleś wraz z kobietą dopinguje zawodnika Apatora !

Pierwszy mecz Warda w ZG. Mogli się pomylić:)

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Porównujesz zjawiska nieporównywalne. Zastal to faktyczny Falubaz (jeżeli chodzi o kibiców), a Lechia nie stworzyła ruchu kibicowskiego. Elana czy Stilon to kibice całkowicie odrębni od Apatora i Stali. Zielona jest wyjątkiem, nie mając tzw. kiboli piłkarskich. Leszno ma groźny fc Lecha

| Odpowiedz
blokuj
Pavlus RSKŻ

Twój cały wpis można obalić krótko jednym zdaniem: nie trzeba ruchu kibicowskiego, aby dać komuś po mordzie lub też dostać od kogoś.

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Ja tylko odpowiadałem na twój komentarz, a ty od razu "uciekasz" w takie wstawki?Na mieście różne rzeczy się dzieją i każdy powód jest dobry. A u was to na ochronie się chyba oszczędza. Tutaj wchodzą z piwem (bo skoro oblewają), kiedyś jeden ochroniarz musiał gonić kilku sprinterów.Wstyd za organizację

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Uciekasz. napisałeś, że u was nie walczą Zastalowcy z Falubazami i fanami kopanej. Sam zacząłeś. To sie do tego odniosłem, wykazując Ci różnicę między Zieloną Górą a Toruniem i Gorzowem. U was nie ma innych tradycji kibicowskich. W Toruniu i w Gorzowie jest. A ty potem, że nie o kibicach.

| Odpowiedz
blokuj
Pavlus RSKŻ

Tak- napisałem, że nie walczą. Powiesz mi może, że jak ktoś nie ma jakiegoś stowarzyszenia, to nie może mi dać po ryju? Może. Jednak w ZG kibice różnych dyscyplin szanują się, poza kilkoma wyjątkami.

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Ty mnie jednak nie rozumiesz. Nie macie innych klubów, z fanatykami. Stąd nie macie bójek. ja tego nie popieram, bo we własnym mieście też chciałbym czuć się bezpiecznie. To nawet z racjonalizmu wynika.
Ja tylko chcę wykazać, że sytuacja w Toruniu i w Gorzowie jest inna niż w Zielonej. Nie szczycę się tym. Wiem, że durniów jest więcej i że społeczeństwo ma na to wywalone. Przecież, jakby wstało z dziesięciu facetów, to tych dwóch "bohaterów" by uciekło. I to nie dotyczy tylko Zielonej Góry. Znieczulica to zjawisko powszechne.
A dla ruchów kibicowskich, stowarzyszenia nie są konieczne.

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz

na Grabiszynskiej to byl zdaje sie Irek Kuras,co do Arki mieszkalem w domu gdzie 3 na 4 typow bylo zolto-niebieskich,mi blizej do Lechii,chociazby barwami ale sentyment do tej swini mam

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Ja wolę Lechię, bo studiowałem we Wrocku. A Śląsk i Lechia to jedno. Mieszkałem przez rok na Komandorskiej (ulica równoległa do Grabiszyńskiej).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.