Wątek dotyczący artykułu

Pożegnanie z Ekstraligą? - MRGARDEN GKM Grudziądz vs. KS Toruń (zapowiedź)

Bardzo ciekawie zapowiada się derbowy mecz pomiędzy MRGARDEN GKM-em Grudziądz a KS Toruń. Gospodarze liczą na zwycięstwo i przedłużenie swoich matematycznych szans na utrzymanie w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

Draumr

Ja się nimi nie przejmuję, tylko żal mi, bo pochodzę z Torunia i teraz nie mieszkając tam widzę jak bardzo ludzie są oderwani od rzeczywistości i wpatrzeni w swoje "Ja". I ta złośliwość jest niesamowita. Byłem na meczu w Toruniu z rodziną na trybunie głównej i widziałem zachowanie niektórych tzw. "kibiców" Apatora. Najpierw bali się wejść na trybunę, bo na niej byli kibice Elany. Dopiero jak ci ostatni opuścili sektor, to pojawili się "kibice" i od razu rozpoczęli swoją przyśpiewkę, że Grudziądz to kur... . To jest cały obraz, który wyniosła moja córka z tego spotkania. Dodatkowo później już po meczu na ulicy Łukasiewicza kilku idiotów biegało i krzyczało w stronę samochodów z grudziądzkimi rejestracjami, że nic się nie stało grudziądzki chu... . Ot i cała prawda po toruńsku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Draumr

Tylko, że ja już nie mieszkam w Toruniu, chociaż mam w nim sporo rodziny. Bliżej mi teraz do Grudziądza, niedaleko którego mieszkam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UniaFan1976

Tak, lepsze to bydło, niż te, które radowało się jak Łaguta Przema wywalił w Lesznie. Cokolwiek nie napiszesz, bydła z MA nic nie przebije.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.