Wątek dotyczący artykułu

Odnowiona kontuzja Piotra Protasiewicza

SPAR Falubaz nie ma już szans na awans do tegorocznych play-offów. Jakby tego było mało, kolejne problemy zdrowotne ma Piotr Protasiewicz. - Odnowiła mu się kontuzja - słyszymy od Jacka Frątczaka.

przeczytaj cały artykuł

light

Porażka w tym sezonie Falubazu niezmiernie mnie cieszy, bo pokazuje ona iż złota nie da się kupić. Przed sezonem dream team i skład bez dziur, który teraz jeszcze nie może być pewien utrzymania. Pieszczek mega wzmocnienie formacji juniorskiej podobnie jak Adamczewski cofnął się w rozwoju (tajemnica magii). Zgardziński stanął w miejscu. A Strzelec jakby dobrze poszukać pewnie jeszcze leży pod bandą w Gorzowie. Za żadne pieniądze nie kupi się też rozumu zawodnika (czyt. sytuacja z Saszką). I mimo iż tego giganta finansowego stać było jeszcze na zakontraktowanie Warda, to na nic się to zdało bo pieniądze to nie wszystko!!! Tyle czasu farcili na kontuzjach innych i szydzili z innych klubów aż teraz poczuli to na własej skórze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

To Leszno spi...iło? Patrzcie komu odpisujecue, to kibic z Leszna pisał. Po dwóch latach jeszcze kompleksy macie? Ps> przypomnij sobie jak z Torunia uciekaliscie kilka lat temu za Cieslaka:) niczym się nie roznicie ale pewnie za młody jesteś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Porażka w tym sezonie Falubazu niezmiernie mnie cieszy,

widać, że są kibice i kibice. Mnie zawsze martwi porażka własnej drużyny, ale nigdy nie cieszy porażka rywala. Zwłaszcza, wynikająca z wypadków losowych. Dla mnie wyglądasz tak, jakbyś na toruńskim deptaku, portki do kolan opuścił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Kaczor_

Panie mądralo może i złoto da się kupić ale gorsze jest chyba spier...z pola walki tak jak miało to miejsce podczas finału ligi w meczu z "twoją" drużyną nie zapominaj o tym bo jest to przypięte jak kleks do gaci na długie lata;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
outlaws

To może napiszesz jakie miałeś odczucia siedząc przed TV lub na stadionie w ZG z pamiętnej ucieczki Karkosikowego klubu!Pewnie byłeś zadowolony,że świetny mecz obejrzałeś!

| Odpowiedz
blokuj
Kaczor_

Pierdoła Wago pierdoła tylko docinka dla Lighta nic ponadto jak pojedziecie z Lesznem o złoto to ja jadę na Smoka obejrzeć widowisko ale bezstronnie i bez zawiści tak płytkiej jak u kolegi,którego chyba jeszcze lepiej poniosło pozdrawiam serdecznie;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.