Wątek dotyczący artykułu

Byki nie miały litości. Koniec sezonu dla Falubazu! - Fogo Unia vs. SPAR Falubaz Zielona Góra (relacja)

Pomimo osłabienia brakiem Nickiego Pedersena Fogo Unia pokonała SPAR Falubaz 48:42. Oznacza to, że zielonogórska drużyna pożegnała się z marzeniami o awansie do tegorocznych play-offów Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Zawsze My

"najlepszy na świecie" piegus na wakacjach - bezcenne...
Toruń musi wygrać ostatnie dwa mecze zasadniczej...nie ma być wątpliwości, żadnego liczenia i kombinowania, czysty sport

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

Toruń musi wygrać ostatnie dwa mecze zasadniczej.

po co? trzeba tracic na leszno i wywlaic ich w polfinale.. wtedy jest latwy final... pomysl..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zawsze My

pomyśl: czysty sport, nie interesuje mnie łatwy finał, czy wgl finał, interesują mnie ciekawe zacięte spotkania :) no i oczywiście raduję się niezmiernie, że "najlepszy na świecie" piegus będzie miał nieupragnione wakacje hahah

| Odpowiedz
blokuj
Zawsze My

osobiście się nie modlę wgl, ale życzyłbym sobie aby dziki zakończył "karierę", zresztą zmusi go do tego "środowisko" - już gość ma łzy w oczach: po sądach się włóczy, sędziemu przez telefon się skarży, że z nim za ostro jadą buhahaha

| Odpowiedz
blokuj
fred

Widzę, że Ty też należysz do kibiców "bezpiecznej jazdy gęsiego", ze mną na ten temat nie podyskutujesz, ja jestem kibicem prawdziwego żużla

| Odpowiedz
blokuj
fred

Spokojnie, sto razy już mu życzyłeś połamania a on jakoś dalej jedzie. Ale cię rozumiem, wiesz, że jak Nicki pojedzie to w półfinale nie macie szansy, stąd te twoje modły;)

| Odpowiedz
blokuj
fred

W upały tym bardziej trzeba pić żeby się nie odwodnić;) a z tymi życzeniami połamania sam wiesz jak to u ciebie jest, nie chciej zebym ci tu przytoczył kilka twoich wpisów

| Odpowiedz
blokuj
Zawsze My

dokładnie odwrotnie uwielbiam twardą męską walkę, różne rodzaje ataków i obrony, jazda Kołodzieja, "najlepszego na świecie" piegusa to jest to co mi się podoba, twardy Zmarzlik czy fałszywy skaczący rusek...tak to jest żużel...a dziki? ze łzami w oczach skarży się na innych, a sam będąc marnym żużlowcem od zawsze, nie dając sobie rady już w juniorach nauczył się jednego i jest w tym mistrzem: wjazd pod przeciwnika i "pyknięcie tylnym kołem" tak aby go wytrącić z równowagi, prymitywna jedna technika i te lamenty ostatnie, że oni za ostro z nim jadą...memeja nie żużlowiec z niego...

| Odpowiedz
blokuj
fred

Jak by takie pytanie zadał kibic cymbergaja to bym się nie dziwił;) A Ty już na forum, przecież to godzina modłów u Rydzyka? a nie, dzisiaj sobota to już po;)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Też się zdziwiłem że Cię tu zobaczyłem :D Nie powinieneś być teraz w Wawie i z transparentem wzywającym rząd do odszkodowań za suszę ? ;)

| Odpowiedz
blokuj
fred

No widzisz nie wybrałem się bo mnie cechuje zdroworozsądkowe myślenie, takie Macierewiczowskie zapędy to ostatnio Twoja domena, a szkoda, kiedyś można było z Tobą normalnie porozmawiać a ostatnio jak nie obrazisz kogoś z Leszna to zasnąć nie możesz:(

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Macie najlepszą pakę w tym sezonie. W dodatku w formie więc zdecydowanie jesteście głównym faworytem do złota.
Nie mam problemu z uznawaniem faktów.
A że byłem zły na Dzika po tym co zrobił ? Co w tym dziwnego ?
Było minęło.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

ptaszeta spiewaja tez ze WTS KLDZIE 4 MLN ZA BRACISZKOW. a stary za zl zabije.. wiec mozecie miec braci.. ale z australii ksoztem waszych Xd
1.woffidnen
2.janowski
3.pawlicki
4.pawlicki
5.hampel
6.drbaik
7.gala

takie s aplany we wroclwiu, a co z tego wyjdzie sie oakze.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

mylisz sie. brakw skladzie nickeigo to co inngeo jak wywalenie kogos po 3 biegach.. para- mmusielak-jonasosn na MA 3 razy 5-1 w torbe, a to robi juz roznice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
fred

Rewelacja, 3 biegi 3 punkty i może jeszcze chcesz mi wmówić, że jak go nie wyeliminujecie przy zielonym stoliku(a wiem, że delegacje z gajesiem na czele już jeżdżą do GKSŻ) to znów zrobi tylko 3 punkty?

| Odpowiedz
blokuj
fred

Doyle jak dalej będzie przeciwnikom noge podkładał zamiast jechać swoje to może nawet 3 nie zrobić, o Pitera się nie martw, obecnie z Torunia z nim nikt nie ma nawet startu.

| Odpowiedz
blokuj
Trevor74

masz poczucie humoru :D twierdzę że to właśnie Leszno na was czeka by spokojnie awansować do finału, w półfinale z wami typuje ostre lanie w Lesznie i w Toruniu wygracie max 10 pkt, Leszno będzie się już oszczędzało na finał a wam już skórę zlali w Toruniu więc tak naprawdę to nie będzie dla nich miał już większego znaczenia byleby spokojnie do finału dojechać

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.