Wątek dotyczący artykułu

Byki nie miały litości. Koniec sezonu dla Falubazu! - Fogo Unia vs. SPAR Falubaz Zielona Góra (relacja)

Pomimo osłabienia brakiem Nickiego Pedersena Fogo Unia pokonała SPAR Falubaz 48:42. Oznacza to, że zielonogórska drużyna pożegnała się z marzeniami o awansie do tegorocznych play-offów Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

miroslaw998

Gratulować Unii? Chyba tylko tego że akurat oni pogrążyli Falubaz. Reszta raczej do przewidzenia była a ja jestem pod wrażeniem rozwoju najmłodszego z Pawlickich bo idzie w dobrym kierunku.Mając takie wsparcie,nie dziwi pozycja w tabeli.Co do Falubazu to czego by nie powiedzieć-ogromna niespodzianka.Przerost treści nad formę choć powinno być odwrotnie.Kto mógł lub kto może wiedzieć na jakiego idiotę trafi.Czy to Dudek czy Loktajew przy dostępności świństwa na rynku nikt nie ma pewności że nie znajdą się naśladowcy.Tak czy inaczej dodając do tego kontuzje Falubaz poległ bo musiał.W nosie mam "kibiców" odwracających się od Warda ale w duchu każdy z nich przyzna że to artysta a jeśli nawet jeszcze to do niego nie trafia,to proponuję odjęcie zdobytych przez niego punktów drużynie i wówczas okaże się co on znaczył dla Falubazu.Można przegrać bo to normalne ale to właśnie dzięki niemu Falubaz odpadł z honorem.W obu pojedynkach w Gorzowie i wczoraj gdyby pojechało trzech a nie dwóch i pół ,Falubaz dziś byłby w play offach.Kto za czas jakiś będzie pamiętał że Protas potłukł znowu doopę?Każdy zapamięta jednak pojedynki Darcyego z liderami drużyn przeciwnych a wy "szalikowcy" gwiżdżcie nadal na niego.Ten chłopak jak trzeźwy,wart jest każdych pieniędzy bo w przeciwieństwie do wielu myśli na torze tak jak nikt inny z obecnych.Osobiście nadal mu kibicuję i nawet nie żałuję że nie pozostał w Toruniu bo tu znowu honor i koleżeństwo wzięło górę a polityka nowego właściciela wcale mi się nie podoba.
Czekam aż Grudziądz KS-owi jeszcze futro przetrzepie i wtedy poczytam co ma do powiedzenia Gajewski bo dla mnie to słaba ekipa i tyle.Komuś kto przejmując klub kładzie "lachę" na szkółkę albo stawia na ludzi typu Fajfer albo co gorsze Gomólski,klaskał nie będę.W Toruniu od czasu Pawła nie ma nikogo wartościowego swojego chowu.Tych kilku synusiów,bogatych i nie spełnionych tatusiów o których się czyta od lat kilku świadczy że praca p. Jana Ząbika to już nie to co się pamięta.Cóż jak mawiał Pawlak-"przyjdzie przywyknąć".
Skoro już przy Ząbiku jestem to wypada kilka zdań o tym co robi jego wychowanek we Wrocławiu.Bez względu jak to się zakończy,Sparta i praca Barona zasługuje na uwagę.Dla mnie to ogromna niespodzianka bo patrząc na skład przed sezonem,ilu było takich którzy dawali im szanse na taki wynik?
Reszta do przewidzenia a o Gorzowie szkoda pisać cokolwiek.Moim,ale zaznaczam moim zdaniem za bardzo zaufano Kasprzakom.To indywidualności przy których od zawsze było albo oni albo nikt.Chwilowe wzloty ale nie idące w parze z charakterami.
Jeszcze będzie ciekawie a potem bardzo ciekawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

i praca Barona zasługuje na uwagę

hahahahaha leze.. baron to dno totalne jako terenr i manager.. oprocz preparowania toru ten facet nic nie osiagnal z druzyna.. taka parwda . 2 lata temu przed spadkiem uratowala go kontuzja holdera... i tyle bys widzial barona w TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miroslaw998

o tym co dla drużyny znaczy Baron wskazuje pozycja w tabeli,ponadto dalsza z tobą dyskusja jakakolwiek [mam nadzieję że to zrozumiesz i uszanujesz] to tak jakbym z ćpunem dyskutował co wczoraj wciągnął Loktajew. posuwasz się do oceny Barona ale zapominasz że daleko mu do mistrzów w tym procederze [Cieślak,Paluch etc] a o tym co było dwa ,trzy,pięć czy dziesięć lat temu to sentymentalny powrót do lat młodości i jak mówi Milik - "to se ne wrati". Potrafisz uszanować fakt że ktoś poza tobą ma prawo myśleć inaczej?Udowodnij więc.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

chlopie cieslak preparowal tor i paluch tez.. ALE ZADEN Z NICH NIE ZABIJAL ZUZLA.. ROBIC 1.5 METRA TORU DO JEZDY.
POZYCJA WTSU JEST DOBRA/ TYLKO DZIEKI KONTZUJOM INNYCH.
baron nic nei osiagnal.. co wyjazd to w plecy;.
taka parwda
NIE WYCHOWAL ZADNEGO JUNIORA....
KOLEJNA PRADA O NIM
wiec gdzie ja klamie?
dla ciebie baron to super trener i maanger.. DLA MNIE ZWYKLA CIOTA BEZ JAJ CO OPROCZ PREPAROWNAIA TORU NIC WIECJE NIE POTRAFI.. aszczyuytem bezczelnosc byl mecz w rzeszowie.. GDZOIE BECZAL JAK NUTRIA.. A SAM ROBI ORKE TAKA ZE BANIA MALA.byle wygrac.

| Odpowiedz
blokuj
Edi...

Chlopie bredzisz. Jakie kontuzje dały Sparcie PO ???? Rzeszów zmietli z toru, Leszno rowniez, bonus z Tarnowem itp.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Jakie kontuzje dały Sparcie PO ???? Rzeszów zmietli z toru
now alsnie dzieki kontuzjom KILDEMAND AI LARSEA hahahhaa
z lesznem wwygrali bo piotrek i emil lezeli..
ITD ITD.

| Odpowiedz
blokuj
Edi...

Nawet z Kildemandem oraz Larsenem Wrocław wygrałby bez problemów. Podobnie z Lesznem. Nie czarujmy sie. Larsen to nie jest jakiś zawodnik na 11-12 pkt. Więc obawalam Twoją tezę. Podobnie z Lesznem. Sparta zasłuzenie wygrała z tymi zespołami

| Odpowiedz
blokuj
miroslaw998

a czasami widząc twoje wpisy starałem się je tylko tolerować,widzę że jednak nie chcesz i nie potrafisz odnieść się do prośby a co do reszty to uważam że Loktajew przy tobie jest jak mrówka,zmień dostawcę albo po prostu wyjdź na spacer,masz zakaz opuszczania domu?
Masz dziś fatalny dzień bo widząc wpisy starasz się za wszelką cenę przekonać wszystkich do swoich teorii.Dyskusja z tobą czy Baron to parówa czy nie,czy zabija żużel czy go ratuje,zważywszy na stan w jakim się znajdujesz mija się z celem.Nadajemy na różnych falach bo skoro GKSŻ nie ukarała go za te 1,5 metra toru przy krawężniku i żaden gnojek wyznaczony do pilnowania toru nie kwestionował to znaczy że tor był prawidłowy i nikt nie zakazywał innym robić tego samego.Czy Falubaz albo kibiców należy zmieszać z błotem dlatego że wcześniej Dudek a teraz Saszka naćpali się i popsuli im zabawę?
Ochłoń więc bo choć w Wiśle mało wody to kijem jej nie nawrócisz.Podobnie jak nie zmienisz zdania 95 % tu piszących.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.