Wątek dotyczący artykułu

Karol Baran: Trzeba dowalić tarnowianom

PGE Stal Rzeszów chce pójść za ciosem i w najbliższą niedzielę odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Rywalem Żurawi będą odwieczni rywale z Tarnowa.

przeczytaj cały artykuł

0uwdt0 komplet punktów

Hej tam, kibole z kukuł.. sorry jaskółczego gniazda - pamiętajcie - jak spiker powie "kto wygra mecz?" dajecie gromkie STAL, STAL, STAL! :) Wasz ś.p. MAŁY będzie z wami. Tu poważnie szacun dla chłopaka. Pamiętam jak mi odpisał że jeśli jakiś rzeszowiak pojedzie w Unii to on więcej nie pójdzie na stadion...Pojechał Lampart a Mały teraz ogląda mecze z wysokości. Nie znałem osobiście ale wiem że był oddany mocno klubowi. Powiem krótko - wygra lepszy, derby, derby a południe powinno się wspierać...Dobrego meczyku życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
0uwdt0 komplet punktów

Wyłącznie dobrze. Chcę przed derbami jeszcze wspomnieć naszego ś.p. Gruchę. Wspaniały, oddany Stali kibic. Myślę że i Grucha i Mały będą mieli najlepszy widok na meczyk - a zimna piana pod ręką. Carlos natomiast nakręca się ale to nasz rzeszowski kozak. I dobrze może strzeli komplecik ? U niego wszystko możliwe :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mezzo Rzeszow

S.P.Grucha.Masz racje trzeba wspomniec tego kibica zuzlowego,ktory przedwczesnie odszedl od nas.Znalem Pawla bardzo dobrze.Jestesmy z jednego osiedla.Odkad pamietam zawsze byl na stadioonie Stali Rzeszow lub parku maszyn z programem zawodow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
0uwdt0 komplet punktów

Dzięki Mezzo za ten post.Ja też wychowałem się w wieżowcach na skarpie...Również znałem Gruchę bardzo dobrze, byliśmy kumplami.Nie jedną pianę w Galicji wyssaliśmy rozkładając wspólnie mecz na atomy. Później Grucha hymny Stalowskie śpiewał, ech...Prawdziwy kibic, oddany klubowi. Taki jeden "Stalowiak" mnie tu atakuje bo o Małym z Tarnowa wspomniałem. Uważam że "wróg a wróg" ale swój i szacunek też się należy. Pozdrawiam i do boju jutro.

| Odpowiedz
blokuj
Mezzo Rzeszow

Tak tak.Pelna zgoda.Pamietam jak z Grucha za mlodego chlopaczka scigalismy sie na rowerach w niebieskich plastikowych okularach zuzlowych wyproszonych w parku maszyn od zawodnikow. imitujac biegi zuzlowe.Ha ha ha to byly czasy.Wtedy druzyne ZKS Stali Rzeszow tworzyli Kuzniar, Czarnecki,S,p Krzywonos, Sp Gieron,Sp Wilk,Janik, Romaniak, Surowiec.Pozniej Pecak {Sylwetka taka jak Kret}.Grucha zbieral wszystko co tylko bylo w gazetach o zuzlu.Wklejal do zeszytu.Super czasy Stali Rzeszow.Juz wtedy wiedzielismy ze z tym sportem i z ta druzyna bedziemy na zawsze.Na dobre i zle.

| Odpowiedz
blokuj
ŚWINSTER

Wasz ś.p. MAŁY będzie z wami.(...)Mały teraz ogląda mecze z wysokości. Nie znałem osobiście ale wiem że był oddany mocno klubowi.

Co mu się stało, faktycznie zmarł
??? To był przecież największy trol po gacku

| Odpowiedz
blokuj
ŚWINSTER

Przecież ten mały to był taki sam troll jak ten tańczący z wilkołakami , nie wiem jak można z tego robić wielkie halo, z napinania padnął

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
0uwdt0 komplet punktów

Kogoś ze Stali jeśli już. Jak masz problem to uważnie przeczytaj moje posty poniżej. Tam piszę o kumplu który odszedł a był Stalowcem z krwi i kości. Jeśli Gruchy nie znałeś to po co ta dyskusja. A jak chcesz poznać to popytaj starych kiboli, nie gimnazjum.Paniał? A jutro do buczy jak masz za co.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
0uwdt0 komplet punktów

Rozumiem że K.Rempały też nie trawisz bo z Tarnowa a mercedesem nigdy nie pojedziesz bo niemcy napadli na Polskę. Weź się już połóż gościu. Temat jest o Carlosie i czas najwyższy życzyć mu meczu życia. Karol zapier.alaj i pokaż na co cię stać ale nie jeden raz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ŚWINSTER

Po co z tym downem dyskutujesz , w waszym rzeszowskim internetowym środowisku kibiców ten koleś jak i nawiedzony majk to największe zakały

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.