Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen i Jacek Gajewski ukarani!

15 sierpnia obradowała w Bydgoszczy, pod przewodnictwem Zbigniewa Owsianego, Komisja Orzekająca Ligi, która wydała orzeczenia w sprawach: Nickiego Pedersena, Jacka Gajewskiego, KS Toruń i Unii Leszno.

przeczytaj cały artykuł


falus272

pedersen do konca sezonu powinien byc wykluczony...jak moze zawodnik kopac trenera przeciwnej drużyny...gdzie tu jest postawa sportowca...za podobny incydent serbski bokser za pobice polskiego sędziego został zdyskwalifikowany dożywotnio...
brak szacunku dla człowieka...wszystko wszystkim...sportowiec powinien dac przykład postawy godnej fair play
...kibic to widzi ,ogląda...
jakie wyciagnie wnioski? a no takie że jak sie zawodnicy leja to i kibice tez mogą..a pozniej jaja na trybynach sie dzieja..
gajewski dostał tez za mała karę...sprowokował dzika...chciał go uderzyć...ale dzik był szybszy i ten pierwszy mu zadał cios...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

Moim zdaniem i Gajo i niki powinni dostać takei same kary, a jeśli już to Gajo wieksze, bo Dzik za akcję został ukarany czerwoną kartką i jednym meczem, w sumie dwoma, a w prakingu gdyby gajo z uporem maniaka tam nie lgnął do dzika, to by tych sytuacji nie było. Sytuacji a parkingu jest winny Gajewski!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.