Wątek dotyczący artykułu

MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Toruń 49:41 (wynik)

MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał w meczu 13. kolejki PGE Ekstraligi KS Toruń 49:41. Gospodarzy do triumfu poprowadził Rafał Okoniewski, który zdobył 15 "oczek". Punkt bonusowy zdobyli torunianie.

przeczytaj cały artykuł

Thorn86

Toruń nie zasługuje na po po za tym ten zespół nadaje się do gruntownej przebudowy zostawić Pawełka i Holdera a reszta ewentualnie lagute a reszta w pizd..... poszukać lidera który w każdym meczy będzie robił co najmniej 12 i więcej kogoś typu Woffinden sajfutdinow czy ward bo z taką postawa obecnych zawodników w ostatniej kolejce Tarnów może nam wybić z głowy play off.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer - RSKŻ

Ale jaki Holder... bez Warda? Albo pakiet, albo nic. Doyle niech zostanie. Troszkę tylko zawalił, ale wyciągnięty z I ligi miał prawo. W sumie i tak jedzie na miarę, którą przed sezonem brałbym w ciemno. Grisza out... to jakaś rosyjska myśl techniczna, nieprzewidywalna.

Bądźmy świadomi wyborów i budujmy skład z głową, a nie układami, kontraktami, zobowiązaniami, reklamami itd...

Toruń 2016 (kolejność przypadkowa)

1. Przedpełski
2. Miedziński
3. Doyle
- Holder kocha Warda
- Ward kocha Holdera...
- to, gdzie pojadą zależy od nich. Ward ma erekcję w ZG więc pewnie z Holderem pojadą tam parą.

... I kogo by tu widzieć na skład?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
christo

Chyba im kasy nie starczy. Hampel, Protas czy Dudek to za
darmo z miłości do Falubazu nie pojadą :) Tym bardziej że
mają szybsze wakacje. Skąd brać tą kasę?

| Odpowiedz
blokuj
z Aniołem na piersi

Walasek już jakby na wylocie..skład ma być oszczednosciowy..tak mowil rozowy,ja jednak mam nadzieje ze Zielona jednak zbuduje skład na walke o majstra..oczywiście bez Warda;)

| Odpowiedz
blokuj
greenwaver

Ja nie obraziłbym się na taki Toruń 2016 (kolejność przypadkowa)mimo,że pewnie nie byłaby to drużyna na medal.Drużyna bez dziadków i z rajderami ,którym się chce.
1.Przedpełski
2.Miedziński
3.Doyle
4.Gomólski
5.Kildemand/Jepsen Jensen
6.Krzyżanowski
7.Turowski/Kopeć-Sobczyński (nie bójmy się stawiać na młodych,albo wypali albo nie).

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer - RSKŻ

Drużyna nie tyle nie na medal, co nieobliczalna. Gomólskiego bym jednak wymienił. Petardy bym nie szukał, bo taki Hampel np. to spore koszta. Można by ponownie spróbować podebrać sąsiadom Woźniaka... albo wystrychnąć na Dudka Falubaz ;)

Twoja koncepcja jest fajna i też jestem za powrotem MJJ (wolę jego /poniekąd swój/ niż wywrotkę - Kildemanda).
Jest jednak pewien problem w tym składzie... absolutny brak lidera, który przerabiamy już w tym roku w lepszym składzie. Spadek w takim zestawieniu raczej by nam nie groził, o ile potrafilibyśmy się mocno postawić.

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer - RSKŻ

I masz absolutną rację z tymi młodymi. Trzeba na nich stawiać, bo jak nie teraz to kiedy? Teraz już za późno, bo PO, ale w sezonie można było dać więcej szans może nie tyle w konfrontacji ze słabszym (bo nikomu nie chcę ujmować), co mniej wymagającym rywalem.

| Odpowiedz
blokuj
greenwaver

Celowo nie wpisywałem w skład,żadnego zawodnika z top 5 wg średnich bądź z gp,bo wiadomo jakie to obciążenie dla budżetu.O Kildemandzie myślę podobnie,dlatego on z MJJ (też uważam go za swojego) na liście.Odnośnie lidera masz rację,ale wszystko zależy od budżetu.Woźniak ? jestem na tak,ale Gingera bym się nie pozbywał,lepiej jeden Polak więcej (na wszelki wypadek gdy znowu jakiemuś stranieri odwidzi się jazda dla KS... w trakcie sezonu).Oodchodząc od tematu podoba mi się model Leszczyński no może z wyjątkiem tego co robią z Musielakiem.Odejmując zagranicznych mają samych wychowanków,lubię to ! .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.