Wątek dotyczący artykułu

Co dalej ze SPAR Falubazem? "Brak play-offów dużym problemem"

SPAR Falubaz niespodziewanie sezon zakończy już w przyszłą niedzielę. - To jest dla mnie szok. Inaczej to wszystko mieliśmy zaprojektowane - przyznaje Jacek Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

Talleyrand

Nie wiem już sam czy starczy kasy na wielki skład, ale jeśli mielibyśmy za rok walczyć o utrzymanie to lepiej już teraz spaść do 1 ligi i zacząć wszystko od nowa. Nikt z kibiców Falubazu pewnie nie chciałby aby nasz kochany klub dostawał baty od wszystkich w lidze. Trzeba usiąść jeszcze przed meczem z Grudziądzem i się zastanowić czy są fundusze na walkę o medale w 2016 czy starczy tylko na wegetację, jeśli nie ma kasy to należy puścić mecz dla Grudziądza, przykre ale prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Talleyrand

Nie wiem w tym przypadku czy powinno nam zależeć, jeśli mamy wielkie długi to po co kasę klubu jeszcze bardziej drenować i skończyć jak Gorzów czy jeszcze gorzej Gniezno. Należy najpierw ustabilizować finanse nic na siłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AntyAsfalt

Zadajesz pytanie czy są fundusze na walke o mistrza w 2016? A przecież już na ten sezon budżet mieliście science fiction. Różowy robił sobie zaplecze wyborcze i teraz macie spore problemy. Ten balon musiał kiedyś eksplodowałć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.