Wątek dotyczący artykułu

Co dalej ze SPAR Falubazem? "Brak play-offów dużym problemem"

SPAR Falubaz niespodziewanie sezon zakończy już w przyszłą niedzielę. - To jest dla mnie szok. Inaczej to wszystko mieliśmy zaprojektowane - przyznaje Jacek Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

camel

może ci mi wytłumaczyć o co chodzi z tą całą gadką o końcu sezonu dla Falubazu?przecież wszystko jest otwarte i dla mnie to bardziej Toruń jest do końca sezonu bliższy.Falubaz przegrał 4 w Grudziądzu więc bankowo wygra z bonusem i skończy z 17 punktami.Toruń ma 15pkt i 10 przegrał w Tarnowie więc mozna założyć że z Unią Tarnów w zwyżkującej ostatnio formie nie wygra 51:39 lub więcej - stawiam na 48:42 - jesli zremisuje lub przegra to po wszystkiemu ale zakładając takie zwycięstwo Toruń kończy również sezon z 17pkt.Wg regulaminu przy takiej sytuacji decyduje dwumecz między zainteresowanymi a tu Falubaz jest lepszy o 1pk który wg mnie zadecyduje o awansie do playoff Zielonej Góry(47:43 w ZG dla gospodarzy i 46:43 w Toruniu dla gospodarzy). Jedyną opcją na wysokie zwycięstwo Torunia jest odpuszczenie meczu przez Tarnów które już raczej na pewno ma 2 miejsce i dwumecz z Betardem który też jest spokojny bo 25 w Lesznie raczej nie przegra i skończy z 18pkt.Skąd zatem ta cała gadka???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway_Torun

Na marne się tak rozpisywałeś. W Zielonej wiedzą co mówią (mimo że nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w sprawie Loktajeva), wakacje czas zacząć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pompek

chyba chodzi o to, że nikt nie spodziewał się przegranej Torunia w Grudziądzu.. poza tym to po dużych punktach liczy się dwumjecz czy małe punkty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.