Wątek dotyczący artykułu

Iversen nie pojechał w nominowanych: Jestem bardzo rozczarowany

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów wygrała z Betard Spartą Wrocław 50:40. Każdy z zawodników mistrza Polski zanotował co najmniej jedną wpadkę, w tym Niels Kristian Iversen.

przeczytaj cały artykuł

Marcel Słociński

Ja też - Niels - jestem tym rozczarowany, a oprócz nas wielu innych zdziwionych, np. komentatorzy niedzielnego "Magazynu PGE Ekstraligi". Trener "bez wyrazu", ustalający skład biegów nominowanych nie na podstawie potencjału i umiejętności zawodników, ale tylko i wyłącznie w oparciu o dorobek punktowy, bardzo skutecznie załatwia Stali baraż/spadek i jeszcze za to bierze pieniądze. Jedyne, co mu dobrze wychodzi, to przygotowanie toru, ale to za mało, tym bardziej że toromistrzem jest p. Gała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
StalTheGreat

Nie przesadzaj z tym torem. Za czasów Palucha, czy nawet Czernickiego nasi byli o wiele lepiej spasowani. Chomski ma znakomite umiejętności rozpierdzielania drużyny, poprzez niezrozumiałe decyzje. Jak dla mnie, jego osoba na stanowisku trenera Stali, to pomyłka. Chomski, Kasprzak, SUNDSTROREM, ŚWIDERSKI OUT!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bastek Smyk

Moim zdaniem nie wykorzystuje Bartka w 100%,rezerwa zwykla powinna być częściej stosowana. Ze Spartą popełnił błąd nie wstawiając Puka który fakt miał wpadkę jednak Bartek się męczył co bylo widać i gdyby nie błąd Drabika Bartek tej trójki by nie odzyskał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Damian Leszno

Kasprzak out??? Ob kolejnego tak marnego sezonu mieć nie bedzie... Chyba ze odejdzie bo cos jest na rzeczy... W przeciwnym razie gdzie wy znajdziecie Polskiego seniora na miejsce Krzyska???? Linus i świder zgadza sie...wypad. Gapę zatrudnijcie najlepiej dopiero w okienku letnim sezonu 2016 bo on gdzies dopiero od tej części sezonu cos jedzie...ja mysle ze Zagar,Puk,KK powinni zostać. Do tego moze Walasek z THJ i jest git... Dostajecie wtedy nawet Hliba w gratisie;))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.