Wątek dotyczący artykułu

Anatomia klęski Stali Gorzów

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów nie obroni tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Jakie okoliczności miały wpływ na tak fatalny wynik w tym sezonie?

przeczytaj cały artykuł


StalTheGreat

Przede wszystkim należy zacząć od wymiany trenera. Chomski to przeżytek, przez połowę sezonu pokazał jak swoimi dziwnymi decyzjami rozwalał tę drużynę. Po drugie, w Gorzowie potrzebny jest jeden pewniak - lider - który nie ma takich wahań jak Zagar, czy Iversen. Iversen był liderem przez kilka sezonów, ale teraz mamy nowe tłumiki i nie ma pewności, że wskoczy na ten sam poziom , co chociażby rok temu. Ward/Emil/Hancock to są kandydaci. Po trzecie podziękować Sundstreomowi - ten facet jeździ strasznie zachowawczo i pasywnie, a łuki na gorzowskim owalu pokonuje o wiele gorzej, aniżeli zawodnicy, którzy przejeżdżają tu na mecze wyjazdowe z innymi drużynami. NIC Z NIEGO NIE BĘDZIE. Świderski również do widzenia. W ich miejsce widzę kandydatów: młody Łaguta i Buczkowski. I na koniec powiem szczerze, że kompletnie nie wiem, co zrobić z KK. Facet jest nieodpowiedzialny, przebimbał na imprezach i dupach cały okres przygotowawczy, zamiast skoncentrować się na lepszych wynikach. Po drugie jego blokada psychiczna jest tak mocna, że bez zmiany otoczenia nie obędzie się - potrzebuje prawdziwego psychologa i z pewnością nie tak "wybitnego" jak "psycholog" J.Chomska.

Skład na 2016 r.

1. Iversen
2. Buczkowski - jazda w Gorzowie może tylko podnieść jego umiejętności
3. Hancock/Ward/Sajfutdinov - obojętnie który, w zespole musi być lider
4. Kasprzak
5. Łaguta - pod warunkiem, że nie będzie startował w GP
6. Zmarzlik
7. Cyfer

Nawet jeśli Kasprzak zawali kolejny sezon, to wskoczy za niego Zmarzlik i po sprawie. Tak czy siak o wszystkim i tak zadecydują pieniądze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.