Wątek dotyczący artykułu

Siódemka 13. kolejki Nice PLŻ

W niedzielę odbyły się mecze 13. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Tym razem komplet punktów zdobył jeden zawodnik. Trzej zawodnicy po raz pierwszy znaleźli się w siódemce kolejki.

przeczytaj cały artykuł


BlantomaN1920

Dokładnie, komplet wychowanka to coś pieknego, tym bardziej, ze z roku na rok widac progres, naprawde ten chłopak ma papiery na jazdę, ładnie atakuje, ładna sylwetka na motorze, nie ma przede wszystkim sieczki w głowie, jest poukładany, jak tak dalej pójdzie za kilka lat jestem w stanei stwierdzić, że bedzie to jeden z czołowych zawodników polskiej ligi ... Cały skład Polonii BYdgoszcz powinien opierać się w pierwszej kolejności własnie na WOźniaku, pozostawienie go w klubie powinno być priorytetem, do tego szkolić obecną młodzież, ktora wyglada coraz lepiej no i zainwestować w SIopka, bo on chce jeździc, chce zdobywac punkty, ale po prostu nie ma sprzętu i możliwości się rozwinac - i tak zrobił postep w swojej jeździe, wole oglądac wychowankówc i w nich inwestować niz w najemnikow, ktorzy doją nasz klub, a potem odchodzą. Jednym słowem SZYMON TAK TRZYMAJ !! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.