Wątek dotyczący artykułu

Która stacja pokaże EuroBasket? Telewizja Publiczna najbliżej?

W dalszym ciągu nie wiemy, która stacja pokaże mecze Polaków na EuroBaskecie. Nieoficjalnie mówi się, że Telewizja Publiczna jest najbliżej nabycia praw do realizacji spotkań.

przeczytaj cały artykuł

Wojtass

No to już niestety mogą transmitować na kanałach tematycznych, nie koniecznie otwartych. Zależy niestety od dobrej woli operatora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pojawiam sie i znikam

No raczej nie beda zapychać ramówki udostepniając za darmo to, za co sami musieli zapłacić (z reszta musza tez pamietac o kibicach innych dyscyplin, ktorzy nie chca cały dzien patrzeć na kosze) ;). Oby tvp tego nie dostała, niech weźmie Polsat wlasnie dlatego ze jest z kadrą cały czas, a nie tylko budzi się od święta jak telewizja z Warszawy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtass

Zgadza się. Też jestem za Polsatem(niestety, bo cały sentyment do tej stacji straciłem na siatkarskich mś w Polsce)- z braku sensownej alternatywy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pojawiam sie i znikam

Bardziej mi chodzi o lojalność. Skoro Polsat płacił za prawa do meczów eliminacyjnych, to powinien teraz mieć pierwszeństwo do finałów a nie ze wczesniej kadre mialo w dupie, a teraz przychodzi sobie na gotowe i chce prawa do transmisji bo to finały, wiec mozna widzów przyciągnąć i zarobic na reklamach. Dla takich praktyk stanowcze nie :). Niech zarobią ci, którzy zainwestowali wczesniej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.