Wątek dotyczący artykułu

Ostre starcie Mroczki i Barana w Derbach Południa. "Przeprosiłem go, a on drze japę"

Derbowe batalie niemal zawsze niosą ze sobą dodatkowy ładunek emocji, a zawodnicy mobilizują się podwójnie. Nie inaczej było w Tarnowie, gdzie w paru momentach kości aż trzeszczały.

przeczytaj cały artykuł

Stach UT

Bardzo podobała mi się mistrzowska wywózka w płot Vaculika przez Grega. Wszystko ostro, ale z takim wyczuciem, żeby zablokować atak Vaculika, a jednocześnie dać mu szansę na zamknięcie gazu albo pójście na żywioł przy samych dechach nie robiąc Martinowi krzywdy.
Klasa sama w sobie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Greg też poczuł klimat derbów :D To co zrobił z nim to był majstersztyk.Z 2 łuku miałem bardzo dobry widok.Tak wjechał w łuk,że Vaculik nie mógł się w niego złożyc i jechał jakiś czas prostym motocyklem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.