Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła Płock rozpocznie Ligę Mistrzów 19 września

Orlen Wisła Płock jesienią po raz kolejny zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nafciarze udział w najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywkach rozpoczną 19 września.

przeczytaj cały artykuł


rakziel

Drodzy płoccy kibice którzy piszecie tu złośliwe komentarze o sparingu z PSG. Czy Wy nie widzicie że ten mecz jest pretekstem do poważnych spotkań biznesowych Bertusa ze sponsorami obecnymi i przyszłymi. Z każdym VIP-em który chce wydawać pieniądze na piłkę ręczną lub zastanawia się czy się zaangażować w Vive na takim meczu będzie łatwiej się spotkać porozmawiać i przekonać do wyłożenia kasy. Wy kiedyś mieliście Orlen Cup z THW Kiel pamiętacie ? Czym ta inicjatywa Bertusa różni się od Waszej z przeszłości. Jak wreszcie pokonacie Kielce to może któryś z tych sponsorów spojrzy też w kierunku Waszego klubu jak to zrobiło Tyskie. Przyjeżdżajcie do Krakowa i pokażcie się sponsorom. A teraz czas na HEJT !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Dokładnie - gratka dla kibiców z całej Polski, nie tylko z Kielc, a przy tym promocja klubu i szansa na pozyskanie nowych sponsorów.
Przypomnę tylko, że Wisła za prezesa Miszczyńskiego też miała fajne pomysły - zalążkiem była właśnie inicjatywa pt. Handball firends in UE. Było jakieś porozumienie z THW Kiel, następnie zaproszono Montpellier, był turniej, a za chwilę wszystko umarło, zanim się jeszcze na dobre rozkręciło. Dziś po kilku latach z tej inicjatywy mogłoby powstać coś ciekawego, niestety w Płocku tak szybko zmienia się prezesów, że zanim któryś zabierze się do roboty, to już jest zwolniony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HANDBALL PL

Niektórzy może to rozumieją, przez to mają ból czterech liter co powoduje hejty, hejciki na "spoconego" i całe Kielce. Na szczęście na Mazowszu są prezesi którzy bez takich rzeczy zdobywają statuetki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damastes z przydomkiem Prokrustes

Niewiele można dodać. Podstawowym celem krakowskiego wydarzenia jest pomnożenie ilości sponsorów VTK. Nowi, potencjalni dobrodzieje klubu mają być świadkami dużego show z piłką ręczną w roli głównej, mają być maksymalnie dopieszczeni i zadowoleni. Na tyle, aby głęboko sięgnąć do kieszeni. Sparing z PSG to tylko pretekst. Oczywiście także duże wydarzenie sportowe, ale jednak przede wszystkim pretekst do przyspieszenia rozwoju klubu poprzez zawarcie nowych kontraktów sponsorskich. Stąd właśnie przyjazd PSG, bicie rekordów ilości kibiców, towarzyszące wydarzeniu eventy, itd. Bertus po prostu po raz kolejny udowadnia, że ma łeb ma karku i umie myśleć długofalowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.