Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz SPAR Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz

W niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz zmierzy się w Zielonej Górze z miejscowym SPAR Falubazem. Do składu grudziądzkiej ekipy wraca Jurica Pavlic. W zestawieniu gospodarzy brakuje Piotra Protasiewicza.

przeczytaj cały artykuł

Talleyrand

Jak myślicie(pytam się "znawców") ile może kosztować taki skład jak napisałem? Bo wg moich info to koszt rzędu 8-8,5 mln i to z zakupem dodatkowego juniora(liczyłem 2 bańki dla Warda).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thoorop

2 banki dla warda to bedzie cena wyjsciowa we wrzesniu buahahaha,jak sie zacznie licytacja to moze dojsc i do 3,wcale bym sie nie zdziwił.Ward ma sredniowa meczowa ponad 13 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thoorop

Glupoty ? 2 srednia wyjazdowa w lidze zaraz za pawlickim.Srednia domowa słaba przez mecz z tarnowem ktory polozyl.Wez pod uwage ze wracał po karze,nie trenował na torze w Zielonej i w przyszlym sezonie gdy juz normalnie bedzie startował bedzie jeszcze lepiej.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

tego nie wiadomo. to, że Ward będzie jechał jak jedzie byłem pewny. wtedy nikt nie wierzył i porównywał go do powrotu Sullivana. a czy będzie lepszy? to się okaże. jedzie jak zawsze, jemu przerwa nic nie robi

| Odpowiedz
blokuj
Thoorop

To byla glupota porownywac go do powrotku Saletry,ktory był juz po prostu duzo starszy,jechał bez jakiekolwiek przygotowania a ward trenował,no i saletra jechał dla kasy,juz nie mial zadnych ambicji.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

dokładnie takie argumenty podawałem. nikt nie wierzył :) wiedziałem w jakim miejscu jest Ward bo często dzwonił do Torunia i informował jak się przygotowuje itd. miałem pewne info. teraz chciałbym żeby sobie olał meczyk jak z Tarnowem :) to nie był jego słabszy mecz tylko celowe zagranie :) oby jeszcze raz

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

sensownie? nie płacili mu. to było ostrzeżenie. drugim był spóźnienie do Gorzowa. zresztą każdy słyszał jak głupio i pokrętnie tłumaczył to Frątczak. jeśli mu nie zapłacili do teraz to spuści Falubaz z ligi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-Stanley

Tak startuje w Zielonej Górze jako "tajny agent" Torunia. On ma w d.pie Wasz Klub. On zawsze będzie jechał tam i dla tych, którzy najlepiej mu zapłacą.

| Odpowiedz
blokuj
kryotto

Moze prosil o przywrocenie do lask bo zatesknil do Holdera? Byc moze uwaza iz popelnil blad z podpisaniem kontraktu ale Twoje twierdzenie ze zemsci sie na Z.G jakos mnie nie przekonywuje. Mam wlasne zdanie na jego temat ale nie sadze by ponizal sie do tego stopnia! Chociaz, cholera wie... wy go znacie przeciez lepiej!

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

czy tęskni? tego nie wiem i nie obchodzi mnie to. ale telefony do Torunia to fakt. zresztą czuję, że i tak nie będzie go u nas. Holdera pewnie też nie. obym się mylił ale wiem jak cięci na nich są działacze z Torunia po tej akcji Warda

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Tylko co dla Warda czy Holdera znaczy Toruń lub Zielona Góra. To są miejsca do zarobienia "grosza". Oni żyją i bawią się w Anglii. Oni Toruń czy Zieloną Górę mają w d.... pięciu literach.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

nie rozumiesz co do Ciebie piszę? tu nie chodzi o ZG czy Toruń tylko właśnie o kasę, której Ward nie dostał i dlatego pojechał jak pojechał. to samo ze spóźnieniem do Gorzowa

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-Stanley

Na taką kwotę, żadnego klubu nie było by stać. Przekonasz się, że stawki będą niższe od tegorocznych. Nie ma już tylu klubów dążących do "złota". Finanse na to nie pozwalają.

| Odpowiedz
blokuj
pies pajonk

No dobrze wyliczyles ale wy tyle na zawodnikow miec nie bedziecie z taka kupa dlugiw.Szukaj jakichs gwiazd w 1 lidze ktore pojada za 400k

| Odpowiedz
blokuj
Gdańsk

A co pokłócili się z GWIAZDOREM :) :) :) Jeszcze trochę. Skończy się wiek juniora i po gwiazdorze ślad w EL zaginie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.