Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów nie ogląda się na bonus. Stanisław Chomski: W Rzeszowie zamierzamy wygrać

Gorzowska Stal musi obronić punkt bonusowy w Rzeszowie, by uniknąć jazdy w barażach. - To będzie mecz o dużym ciężarze gatunkowym, zwłaszcza dla gospodarzy - przyznaje trener Stanisław Chomski.

przeczytaj cały artykuł

C-K-M

dlaczego? Przecież to jest możliwe i całkiem realne.Już Chomski tak zakombinuje,żeby Żurawie w palnik pyknąć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mezzo Rzeszow

Kolego z Czestochowy.Ja koledze pisze ze sobie z wora strzela ja przyjada.Wiem ze kolega zazdrosny ze u was zuzel przegral z bankructwem i podpisywaniem umow smieciowych bez pokrycia,ale kolega rozumie ze to nie wina Rzeszowa.Gorzow dostanie w palnik tak ze zapomna jak sie ich klub nazywa.TYLKO ZKS STAL RZESZOW!!!!kolega ogladnie na NC+ i przypomni sobie wpis kibica z Rzeszowa.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
C-K-M

ok,Kolego poczekamy do niedzielnego meczu i po zakończeniu przypomnimy sobie dzisiejsze wpisy,zatem do niedzieli

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.