Wątek dotyczący artykułu

Lwim pazurem (40): Lubuska trauma. Zimowa rozgrywka o Warda

- Zarówno Falubaz jak i Stal nie awansowały do fazy play-off. W obu przypadkach można jednak postawić różne diagnozy - pisze w swoim felietonie "Lwim pazurem" Marian Maślanka.

przeczytaj cały artykuł

kirurecek

Dlatego się nie zdziwię, jak nie dostanie angażu nigdzie, bo nikogo na niego nie stać. Tym bardziej po tym co pokazuje po powrocie, bo tak na prawdę w rachubę wchodzą tylko dwa kluby: Apator i Stal...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

Ward formą sportową oczywiście imponuje ale nie można zapominać o jego spóźnieniu na mecz z Gorzowem . Nikt nie mówi co było powodem spóźnienia za to bardzo chętnie opowiadają o dramatycznej podróży . Takie jedno spóźnienie może skutecznie zniweczyć całosezonowy wysiłek drużyny ! Dla mnie Ward , nie jest zawodnikiem któremu można zaufać i wcale nie myślę o złamaniu słowa danego KS Toruń .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rądek

co takiego Hampel wśród Aniołów? Czy Toruń to klub rehabilitacyjny? dla rekonwalescentów? mieliśmy już takich po ciężkich wypadkach. Jesli to sa nasze Anioły to nie mówię..ale maja dochodzic do siebie u nas z obcych klubów to przesada!Ryzyko duże i kasiora też bo ca 2ml.zł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
plusgrade

Ward nie poszedł do Wrocławia, bo chcieli go na dłużej niż do końca sezonu. On osobiście chciał do Wrocławia, ale dla Sparty miał być dłuższą inwestycją. Taką informację podał bodajże przegladsportowy, podobno powiedział im osobiście, że chce wrócić do Torunia po tym sezonie. U nas wszyscy kontrakty mają tylko na rok. Myślę, że jeśli coś dziwnego znowu się nie wydarzy, a Gajewski będzie miał łeb na karku, to on u nas będzie jeździł i to nie ważne, że dostanie trochę mniej za podpis.

| Odpowiedz
blokuj
rądek

Zgadzam sie- tak może być- tyle co wiem to Ward nie jest aż takim złotówkarzem jakim jest Emil, Greg czy Nick..Chociaż ten ostatni spuścił z tonu bo mało kto go chce. Toruń przeważnie znajduje sie w scisłej czołowce, jest stabilny finansowo. Ward ma tu wydeptane ścieżki więc liczę na to,ze wróci do Aniołów. Tez słyszałem,że Ward chce wrócić do Torunia. Tak planuje..Ward planuje a różowy może jego plany pokrzyżuje? oby nie!

| Odpowiedz
blokuj
milan49

Teraz to dowaliłeś... W Toruniu skończyło się przepłacanie, budżet jest realny i nie ma żadnych opóźnień w wypłatach po meczach. Czego nie można powiedzieć o innych ekipach. Choć sytuacja w polskim żużlu chyba lekko się normuje, jeszcze rok temu tylko Toruń był wypłacalny, teraz jednak więcej ekip jest stabilna.

| Odpowiedz
blokuj
plusgrade

a ja wiem, że chce :) i musi coś stanąć na przeszkodzie na prawdę, żeby stało się inaczej. Podobno za podpis w Toruniu miał dostac 100 tysięcy, w ZG dostal 150% więcej, za punkt tyle samo. Ale jednak chciał jeździć w Toruniu, gdyby nie ten incydent..

| Odpowiedz
blokuj
plusgrade

powiem więcej! Holder też nie jest. Ci co piszą że kangury lecą na kasę są w wielkim błędzie. Nie wiem w ogóle skąd ta nagonka na Holdera, jest bardzo z nami związany wbrew pozorom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ława

taaaa....przecież to samarytanie!!! oni byli by skłonni dopłacic do każdego startu aby tylko w toruniu jeździć! chłopie ogarnij sie ,co ty wypisujesz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Fan z Grodu

Chłopie, nie wypowiadaj się w sprawach o których nie masz pojęcia. Holder to Walasek i Greg w jednym jeśli chodzi o kasę. To nie jest już ten sam Chris którego znałes

| Odpowiedz
blokuj
plusgrade

haha kolejny z tym chłopem. Może ty chłopem jesteś, ja nie. Myślę, że ty nie masz pojęcia o czym gadasz. Naczytasz się sportowych faktów... wiesz coś spoza nich?

| Odpowiedz
blokuj
rądek

ej tam, próbował dostac więcej kasy z pewnych powodów ale dostał negatywną odpowiedź i sie z tym zgodził, nie szukał innego klubu,..a miał kilka propozycji z większą gażą.

| Odpowiedz
blokuj
rądek

tak- mają klapy na oczach, dla nich teraz/ dziś się tylko liczy., zero zrozumienia, wyobraźni , zdrowego rozsądku itd itp.

| Odpowiedz
blokuj
plusgrade

uciekam stąd, bo zeżrą mnie rozwścieczeni kibice, dla których każdy zawodnik jest tylko najemnikiem i złotówą. Naczytają się ekspertów SF i potem tak to wychodzi :D Miłego wieczoru kolego :)

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Weź nie szalej. Jedno to kibice sukcesu, którzy chcieliby wymienić cały skład tylko dlatego, że ktoś ma gorszy sezon, a co innego kibice, którzy widzą, że dla zawodnika liczy się już tylko kasa. Sama jestem do Holdera przywiązana i obawiam się, jak wyglądać będzie ta drużyna bez niego, ale szczerze mówiąc widzę, jak zmienił się jego stosunek do naszego klubu w ostatnich 2 latach. I bardzo chciałabym się w swojej ocenie mylić.

| Odpowiedz
blokuj
rądek

a TY skad masz pojęcie o tych sprawach? jesteś przy żłobie? a skąd ma byc pewność,że twoja prawda jest prawdziwsza od naszej? Nie pluj do swojego gniazda..Nie bądź z tych co obce chwalicie swoje nie znacie!

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Szkoda. Kiedyś był fajniejszy, jeździł za czapkę śliwek i nie wykłócał się o kasę. A po zdobyciu MŚ nawet przez myśl mu nie przeszło żeby zażądać podwyżki.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.