Wątek dotyczący artykułu

Tobiasz Musielak przegrał walkę o skład w Lesznie

Mecz z Betardem Spartą będzie dla Fogo Unii ostatnim sprawdzianem przed play-offami Ekstraligi. W spotkaniu tym nie wystąpi Tobiasz Musielak, który definitywnie musi pogodzić się z rolą rezerwowego.

przeczytaj cały artykuł

LeszekSG RSKZ

Dzik, THJ, EMil, Piter, Przemo, juniorzy. Cięzko będzie wygrać rywalizację z braćmi. A to zbyt dobry zawodnik na ławę. W Zielonej, czy Wrocku, chętnie by go widzieli. Tobiasz wtedy też powinien wtedy odejść. Chyba, że Byki pozbędą się Skandynawów. Nie wiadomo, kto będzie grał o Warda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszekSG RSKZ

Realia, a nie marzenia. A Hampel będzie po ciężkiej kontuzji. To nie zmienia jednak faktu, że dla Zengiego i Tobiasza, może braknąć miejsca w składzie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sandelius

Moim zdaniem odejdzie THJ, a skład reszta składu zostanie bez zmian. Jeżeli już ktoś jeszcze miałby odejść, to raczej będzie to Nicki niż Emil.
Zengoty z Unii nie wypuszczą, jeżeli już, to będzie walczył o skład z THJ, i Szwed raczej będzie rezerwowym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
LeszekSG RSKZ

Nie wypuszczą Zengiego? A do którego ma kontrakt? Jeżeli chce coś w żużlu osiągnąć to musi jeździć. A jeśli w Unii to mało prawdopodobne?
Co do Tobiasza i Krzysia to porównanie nietrafione. Tobiasz zaczy na dopiero dorosłą karierę, czyli każde zawody mają znaczenie. Jeżeli nie będzie jeździł, bo kierownictwo klubu będzie wolało najemników, to też powinien odejść. Dla swojego własnego dobra. Musielak i Zengi to zbyt dobrzy zawodnicy, na grzanie ławy.
A na razie to Szwed nie jest rezerwowym, bo z Dzikiem tworzą dobrą parę. Tylko to myślenie na krótką metę.

| Odpowiedz
blokuj
sandelius

Szwed nie jest rezerwowym, bo alternatywą do składu jest słaby Tobiasz. Zengi będzie miał w Unii gwarancję startów, chyba że THJ wystrzeli z formą - na co się nie zanosi

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Gwarancję startów? Z Piterem i Przemem na seniorce? EMil, Dzik i THJ jeszcze?Gwarancja tylko jak ktoś z tej piątki odpadnie i nie zostanie zatrudniony nikt inny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Hropek7

Ty chyba za bardzo marzysz o Grzesiu w Gorzowie :-) THJ może mu co najwyżej kaski pucować a nie walczyć, a tym bardziej zabierać miejsce w składzie...

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Chyba nie masz racji. Ja chciałbym Woźniaka i Musielaka (niż Zengiego-jego miejsce w Zielonce), bo o Buczka to będzie trzeba wysoko licytować.

| Odpowiedz
blokuj
Kamil84

Zengota i Musielak do Wrocławia mogą przejść jak nie będą mieli gwarancji startów w Lesznie. Przy całej sympatii dla Jędrzejaka powinnien odejść na niższy poziom tam spokojnie może jeszcze jeździć parę lat.

| Odpowiedz
blokuj
LeszekSG RSKZ

Ogóra czas chyba już minął, wg mnie. Jego kolejnym miejscem powinien być dom-Ostrów. Tam by go uszanowali. Wszak tylko on zrobił karierę z trójki: Tajchert, Malecha, Jędrzejak

| Odpowiedz
blokuj
Hropek7

oby było jak piszesz z duńskim bandytą. jeszcze gdyby tak udało się znów wyciągnąć Jaśka z rodzinnego miasta w jego miejsce :D marzenie...

Piter, Przemo, Emil, Koldi, Zengi. rez Tofeek jeśli bedzie chcial walczyc o sklad. juniorzy wiadoma. nic tylko karnet na cały sezon i bić brawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
sandelius

osobiście nie mam nic przeciwko Nickiemu, ale dla mnie on jest zbyt nieobliczalny. Albo przywozi 3 albo nie kończy biegu, a jeżeli kiedyś odbije mu palma, jak w Toruniu (według mnie czerwona nie słuszna), ale będzie to np. mecz w PO?! Emil przywozi mniej pkt ale jest bardziej stabilny ;)

| Odpowiedz
blokuj
Hropek7

no widzisz a ja akurat bardzo dużo mam przeciwko Nickiemu i nie są to aspekty sportowe :) choć jeśli w tej kwestii doszukiwać się u niego słabości, to jest nią raczej dokładnie to o czym napisałeś. i tutaj się nasze podejście zazębia, bo ja jestem na 100 % przekonany, że jeśli taka sytuacja nadejdzie to on nie będzie kalkulował czy to się drużynie opłaca czy nie, bo jeździ tylko i wyłącznie dla siebie.

emil to całkiem inna bajka. jest młody i ma świetny charakter. a punkty tak czy siak zacznie robić wybitne, bo ma do tego predyspozycje, tylko musi na chwilę zakotwiczyć w jednym miejscu. byle tylko nasz genialny prezio pedersenofil nie wpadł na pomysł, żeby wypuścić tego kocura z rąk.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.