Wątek dotyczący artykułu

Niedzielne mecze oczami SportoweFakty.pl

W niedzielę rozegrane zostaną mecze w PGE Ekstralidze, Nice Polskiej Lidze Żużlowej i Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Ich wyniki wytypowała redakcja SportoweFakty.pl.

przeczytaj cały artykuł

C-K-M

Moje typy na dzisiejszą kolejke :
Leszno - Wrocław 50 : 40
Toruń - Tarnów 48 : 42
Zielona Góra - Grudziądz 55 : 35 (chyba,że zdarzy się cud,czego życzę GKM-owi)
Rzeszów - Gorzów 43 : 47 HAHA NIESTETY
Daugavpils - Rybnik 49 : 41
Ostrów - Gniezno 60 : 30

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
spown-ckm

Dokladnie. i o to chodzi w speedwayu.
Tak jak to kiedys zacytowal Tomasz Lorek - na zuzlu musi byc zawinieta na grilu i pianka. :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
RzeszowiakSR

Kenni też powinien dobrze pojechać. Artur rzeczywiście niestety zawodzi. Liczyłem, że to będzie junior na 7 pkt, a nie 4-5. Jednak zastanawiam się czy na przyszły rok nasi nie powinni mu dać szansy i niech walczy o skład.

| Odpowiedz
blokuj
spown-ckm

Keni tak , masz racje. wiesz co zastanawialem sie nad kariera jozka , dobrze jechal u nas 2 lata temu , na prawde robil dobre punkty.
Ja bym go dal w wieku seniora do 1 ligi niech sie rozjezdza bo ma potencjal.

| Odpowiedz
blokuj
spown-ckm

Dokladnie. a wiesz moze zaskoczy po jakims czasie.
Dobrze by tak bylo.
Bardzo na plus jest teraz maks d. zaskakuje w tym sezonie konkretnie i teraz jeszce debiut w reprezentacji :>

| Odpowiedz
blokuj
spown-ckm

Dokladnie, Adrian tez robi swoje w juniorskich zawodach.
Bardzo fajnie ze ta druzyna bedzie u nas jezdzic w play-off.
Juz nie moge sie doczekac :>.

| Odpowiedz
blokuj
Speedway532

Dobra przegramy z Gorzowem i tak nie spadniemy z ligi chyba że ty myślisz że Grudziądz wygra w Zielonej Górze gdzie oni na wyjeździe 37 punktów nie zrobili więc to pokazuje że ty jesteś kibicem za 2zł.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

To nie pisz o gnoju. Bo to domena "wieśniaków", a nie zawodów żużlowych. Ja nie piszę do ciebie. Ja wystawiam opinię na podstawie Twoich komentarzy. Masz prawo zablokować, jak boisz się prawdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RzeszowiakSR

Nie, nie boję się prawdy, ale nie będę pozwalał jakiemuś gościowi, żeby cały czas jechał po moim klubie. Ty najwidoczniej to popierasz to trzymaj z nim sztamę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.