Wątek dotyczący artykułu

Fatalna kontuzja Darcy'ego Warda! (aktualizacja)

Darcy Ward jest już po pierwszych badaniach w zielonogórskim szpitalu. Ich wyniki są bardzo niepokojące. U Australijczyka zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego!

przeczytaj cały artykuł

Patrykowski

Wrociłem ze stadionu, wstyd mi za kiboli (sektor K4) kopanej z Lubina, oraz tych kiboli Falubazu, którzy caly mecz skandowali "nie dla Warda w Falubazie..". Reszta stadionu wygwizdywala ich i skandowała "Darcy Ward". Gdy biegi wygrywali Pepe z AJ, czy Patryk Dudek, z Grzeskiem Walaskiem 5:1 to ow sektor K4 nawet raz nie nagrodził brawami kapitana i reszty naszych zawodników. Pytam ich czy oni przyszli na mecz kibicowac (każdemu poza Wardem) czy przyszli szukać zadymy z Wardem.....
Po upadku w 15 biegu Warda oni Zcieszyli się i skandowali .... Caly stadion (poza nimi skandowal "Darcy Ward" Jednak kibice z sektoru K4 i okolic zaczeli opuszczac ta czesc sektora gdzie oni byli, a caly stadion skandował "chodzcie do nas...." Zostala garstka bandytow stadionowych ktorym wszyscy inni pokazali co o nich myślą. Wygwizdalismy ich, wyspiewaliśmy " idzcie do domu, idzcie do domu, nie powiemy nikomu...." Itp.... Zrobilismy swoj wlasny mlyn, sektor k7-k8 bylo kilku "gniazdowych" i moze nie idealnie ale spontanicznie zaczelismy doping jaki zawsze byl na W69. Dziękuje wsztstkim kibicom Falubazu, znow w czesci kibicow labado pojawilo sie w wersji "spiewaja go kibice, kibice...." zamiast bandytki z kopanej "kibole". Serce rośnie i jest nadzieja, że się znajdą nowi ludzie i wroca czasy "magi Falubazu". Zawodnicy, z kapitanem przyszli dzis do Nas i kapitan zrobil z Nami "hej, hej. Falubaz...." To bylo symboliczne.... Dziekuje Ci Kapitanie (moze mnie pamietasz z Mostek, ten kibic co ukląkł przed Tobą...:)) Darcy wracaj do zdrowia Kibice Falubazu pokazali dziś, ze jesteśmy z Tobą i życzymy powrotu do zdrowia.
"Nie dla Zagłębia w Falubazie", kto za niech da łapkę.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (90|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Dzieki Apator, znamy sie nie od dziś, my mamy kibicowac i miec sportowe emocje.... A nie.... Szkoda gadac....
P.S. Gratulacje za PO ciezki macie mecz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kobyli tramwaj

Z "debilami", stadionowymi idiotami jest jedna rada. Zidentyfikować ich co do sztuki, wciągnąć na czarną listę i nie sprzedać biletów na sezon 2016. Działacze z Falubazu, do dzieła...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Majo_GW

Szacun dla Was! Nie psujcie atmosfery przez jakiś gnojków co panosza się po "młynie" i szukają awantury. Wcześniej u siebie w Gorzowie też chodziłem na młyn. Ale już moja noga tam więcej nie powstanie, wielkie panoszenie się, rozkazy, nic dziwnego, że przychodzi tam tak mało ludzi.. A Ty Darcy trzymaj się i wracaj pełen zdrów, bo komplety w lidze i GP na Ciebie czeka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Verce

Te bydlo co nosi ciuchy Dziury Lubin i Bydlo Polkowice powinni zagazowac i przede wszystkim zakaz stadionowy. Zielona Gora to nie jest miejsce dla burakow fanow kopanej Lubina i jakiejs Floty. Srac na nich!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Patrykowski

Wrociłem ze stadionu, wstyd mi za kiboli (sektor K4) kopanej z Lubina, oraz tych kiboli Falubazu, którzy caly mecz skandowali "nie dla Warda w Falubazie..". Reszta stadionu wygwizdywala ich i skandowała "Darcy Ward". Gdy biegi wygrywali Pepe z AJ, czy Patryk Dudek, z Grzeskiem Walaskiem 5:1 to ow sektor K4 nawet raz nie nagrodził brawami kapitana i reszty naszych zawodników. Pytam ich czy oni przyszli na mecz kibicowac (każdemu poza Wardem) czy przyszli szukać zadymy z Wardem.....
Po upadku w 15 biegu Warda oni Zcieszyli się i skandowali .... Caly stadion (poza nimi skandowal "Darcy Ward" Jednak kibice z sektoru K4 i okolic zaczeli opuszczac ta czesc sektora gdzie oni byli, a caly stadion skandował "chodzcie do nas...." Zostala garstka bandytow stadionowych ktorym wszyscy inni pokazali co o nich myślą. Wygwizdalismy ich, wyspiewaliśmy " idzcie do domu, idzcie do domu, nie powiemy nikomu...." Itp.... Zrobilismy swoj wlasny mlyn, sektor k7-k8 bylo kilku "gniazdowych" i moze nie idealnie ale spontanicznie zaczelismy doping jaki zawsze byl na W69. Dziękuje wsztstkim kibicom Falubazu, znow w czesci kibicow labado pojawilo sie w wersji "spiewaja go kibice, kibice...." zamiast bandytki z kopanej "kibole". Serce rośnie i jest nadzieja, że się znajdą nowi ludzie i wroca czasy "magi Falubazu". Zawodnicy, z kapitanem przyszli dzis do Nas i kapitan zrobil z Nami "hej, hej. Falubaz...." To bylo symboliczne.... Dziekuje Ci Kapitanie (moze mnie pamietasz z Mostek, ten kibic co ukląkł przed Tobą...:)) Darcy wracaj do zdrowia Kibice Falubazu pokazali dziś, ze jesteśmy z Tobą i życzymy powrotu do zdrowia.
"Nie dla Zagłębia w Falubazie", kto za niech da łapkę.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
manix

Szkoda gadać wszyscy normalni kibice Falubazu dalej darzą sympatią Wrocław i Spartę. Tak czy siak widzimy się na PO w Częstochowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Katon

To prawda zostala niewielka ilość deb.li bo inaczej nie można ich określić, reszta sektorów skandowala Darcy jesteśmy z Tobą! To jest żużel, a nie piłka nożna. Troszke szacunku dla ludzi co narażają swoje życie. Gdyby nie Darcy to FALUBAZ bylby nie na 5 miejscu, a znacznie niżej. Darcy walczyl do końca na torze! Bieg 15 byl o pietruszkę. Darcy 3maj sie!!!!!! kibic z sektora E.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
speed_koleina

Nie doszukuj się tylko w Lubinie bo to trąci myszką, krety.ów można znaleźć wszędzie a z drugiej strony cały Lubin to też nie jest zło tego świata!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Patrykowski

W Lubinie mieszka wielu fajnych ludzi, i wielu z nich wstydzi się, za tych bandytów. Ja mowie jedynie o bandytach kopanej, ktorzy byli na naszym stadionie. Niech już tu nie przyjerzdzają i to oni sa hańbą dla kazdego kibica w Polsce. Nie chcemy Was w Falubazie, lubimy Wrocław.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
speed_koleina

I gitarka :) trzeba jeszcze tylko przekonać władze klubowe i senatora aby byli bardziej powściągliwi przy następnych głupich pomysłach ściągania hołoty (niezależnie z jakiego miasta) na stadion i dotyczy to wszystkich nie tylko FZ choć stąd mógłby pójść przykład!!!

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Patrykowski pewnie dostanę 150 "-" ale napiszę!!!

I właśnie o tym pisałem wcześniej. Nie ma co być hipokrytą (nie mówię tu o Tobie) tylko spojrzeć prawdzie w oczy. Nakręcanie tej spirali magi i poczucie bezkarności przerodził się w szczyt bezczelności paj.ców którzy chcieliby nosić miano kibiców.
To też doskonały przykład dla działaczy, że trzeba umieć ograniczyć podkręcanie tej spirali bo przekraczając granice nie powstrzyma się napędzonej "złem lokomotywy".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Patrykowski

To nie czas i miejsce..... Masz cos do nas zostaw to na inne czasy, teraz lepiej wesprzyj Warda tak jak umiesz, a nie rozdrapuj rany....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

Swoje wsparcie wysyłam Wardowi w 100% (zerknij w historię jeśli potrzebujesz). Sam piszesz o sytuacji która miała miejsce o wstydzie o kompromitacji ludzi którzy uważają się za kibiców. Widzę z opisu, że jest to czas na walkę z debil.zmem stadionowym i nie chodzi tu o jakieś dopierniczanie. Tylko składam ukłon w stronę tych którzy poczynili odpowiednie kroki aby zmienić chorą rzeczywistość!!!

| Odpowiedz
blokuj
vexel

Kolego, wytępcie tą hołotę ogniem - najlepiej maszynowym:) Bardzo mnie podbudował Twój wpis. Między kibicami żużlowymi mogą być spory, ale w sytuacji gdy rynsztok z kopanej próbuje niszczyć piękne widowiska, trzeba trzymać się razem. Wy spisaliście się świetnie, teraz w sukurs muszą pójść władze klubu. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Patrykowski

Licze na to ze monitoringiem ich wyłapią i zakazy stadionowe. Moze klub pojdzie po rozum do głowy i uszanuje tych 95-98% kibicow i zrobi to dla nas i dla dobra żużla. Pytanie czy naprawde bedą tego chcieli. Ja nie chce Czarnych Koszul z Zagłebia. Szanuje kibicow zuzlowych z calej Polski, wstyd mi bylo co zrobic chcieli z kibicami z Wrocławia, bo swoje bandyckie wojenki z kopanej..... Won z W69, nie dla Zagłębia w Falubazie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
eddy

Juz teraz to za pozno ...ale od poczatku sezoprzyszlego powinniscie przychodzic z transparentami ...cos jak .Najgorsze bydlo i szumowina to ...kibole z Lubina, lub Miejsce dla bydla to ..pastwisko ...a nie stadion ..Falubazu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.