Wątek dotyczący artykułu

Fatalna kontuzja Darcy'ego Warda! (aktualizacja)

Darcy Ward jest już po pierwszych badaniach w zielonogórskim szpitalu. Ich wyniki są bardzo niepokojące. U Australijczyka zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego!

przeczytaj cały artykuł

Lidka

Od poczatku sezonu obstawialam Falubaz na final z Unia. Jednak ciagle kontuzje wykluczyly ZG z walki o medal. Coz, jechac trzeba do konca.. Darky uratowal Wam, Zielonogorzanie, tylek przed spadkiem, badzmy szczerzy.. Jak podlym trzeba byc, zeby wykrzykiwac takie rzeczy?! Tym bardziej na chlopaka, ktory swoja jazda, jazda z pasja, z miloscia, bo zuzel to cos, co kocha, uchronil Was przed pierwsza liga? Dobrze wszyscy wiemy, ze zuzel to szalenie niebezpieczny sport, jeden blad moze zmienic cale zycie lub to zycie odebrac.. Walczyl dla Was, a Wy go zbesztaliscie.. Prosze wybaczyc uogolnianie, zdaje sobie sprawe, ze zebrala sie jedynie "garsc" takich pseudokibicow, troglodytow, ktorzy tylko szukaja zaczepki, a stadion jest pewnie swego rodzaju ringiem.. Szacunek dla ludzi, ktorzy - jak czytam - zmienili miejsce, czy sektor, by nie podpisywac sie pod tymi okrzykami! Szacunek, ze doceniacie zuzlowcow za to, co robia dla Waszego klubu, a nie skreslacie przez to, ze nie sa wychowankami, czy z jakiegokolwiek innego powodu. Trzeba szanowac pasje i dziekowac za kazdy bieg, ktory skonczyl sie sukcesem, a nie dyskwalifikowac z byle powodu. Darky, nie poddawaj sie, cale zycie przed Toba, wszyscy jestesmy duchem przy Tobie! Przyznam, ze zakrecila mi sie w oku lza.. Robisz to, co kochasz, a zycie plata Ci takiego "figla".. Pewnie uzywam zlych slow, jednak z emocji trzesa mi sie rece i nie potrafie po dziennikarsku ubrac w slowa tego, co chce powiedziec.. Leszno - Koscian - z Toba!! Falubaz, do zobaczenia w przyszlym roku, mam nadzieje, ze w finale, bo mecze z Wami lubie najbardziej i chyba najbardziej zapadaja mi w pamiec. Pozdrawiam, Unistka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lidka

Napisalam wlasnie, ze pewnie byla to grupka ludzi ubogich psychicznie, ale naprawde w takich sytuacjach zastanawiam sie, czy Ci krzykacze spozywaja zbyt duzo zywnosci modyfikowanej genetycznie, czy mocarze i krokodyle sa zbyt latwo dostepne.. Powiedz mi, czy po upadku Warda nadal byly te okrzyki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.