Wątek dotyczący artykułu

Fatalna kontuzja Darcy'ego Warda! (aktualizacja)

Darcy Ward jest już po pierwszych badaniach w zielonogórskim szpitalu. Ich wyniki są bardzo niepokojące. U Australijczyka zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego!

przeczytaj cały artykuł


Apator Fan-RSKZ

Apeluję też o jedną rzecz.Sam to robiłem wiele razy niepotrzebnie,ale naprawdę!Nie wrzucajmy wszystkich fanów KSF do jednego wora!!!!Większość kibiców Falubazu nie akceptowała zachowania ultrasów z trybuny K w stosunku do Warda,powstał nawet konflikt na trybunach.Normalni kibice Falubazu,a jest ich większość nie chce tych podludzi na stadionie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mirror ZG

To nie jest najlepsza chwila na takie wynurzenia bo teraz Darcy jest absolutnie nr 1 ! ale....
Skoro poruszyłeś temat dopowiem bo jak czytam, ludzie tu piszący wyciągają wnioski po lakonicznych wpisach.
Dzisiaj doszło do sytuacji w której powróciła wiara w człowieka.
Już w trakcie meczu, nie po feralnym wypadku, bardzo duża grupa osób z trybuny K, jak na komendę, zaczęła opuszczać swoje ukochane miejsca, udając się w stronę pustych miejsc na wejściu w pierwszy łuk. To było pospolite ruszenie. Stadion oszalał, ludzie bili brawo na stojąco i kolejni kibice z K opuszczali swoje miejsca przyłączając się do pozostałych. Jak żałośnie wyglądała osamotniona grupa kretynów i jak nagle powietrze z nich zeszło.
Przypomnę Wam że trybuna K ma pojemność około 6K osób. W jej centralnej części pozostało około 100-200 "kibiców". Siedzieli tam i wyglądali jak trędowaci. Niekiedy ludziom się wydaje że cała K to margines a to absolutna bzdura. Tam idą ludzie którzy tylko chcą aktywniej kibicować, są też starsi, kobiety, prawie cały przekrój kibiców.
Taka właśnie jak widać jest skala tego "zjawiska". Zauważcie że tutaj na SF nie znajdziecie ich "złotych myśli", jak opuszczamy stadion i jesteśmy po za ochroną to też mają mordy w kuble i już nie wykrzykują swojego - nie dla Warda w Falubazie.
Napiszę że to do czego dzisiaj doszło daje spore nadzieje na to że my, kibice sami uporamy się z tymi burakami.
Sorry że nie na temat ale sytuacja wymaga wyjaśnień bo zachowaniem małej grupy " ludzi" obarcza pozostałych kibiców.
Dzisiaj to mało ważne, wszyscy czekamy na dobre informacje ze szpitala. Chyba musimy elastycznie podejść do pojęcia dobre informacje...
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.