Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Cegielski: Przed Wardem nowy wyścig. Może go wygrać

Krzysztof Cegielski jak nikt rozumie, co czuje obecnie Darcy Ward, który doznał fatalnej w skutkach kontuzji podczas meczu w Zielonej Górze. - Przed nim nowy wyścig. Może go wygrać - mówi "Cegła".

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Blaszka Torun

akurat komentarza Krzysztofa oczekiwalem!W rownym stopniu przezywalem jego tragedie i kto jak kto,ale Krzysztof wie co i jak nalezy w takiej chwili pisac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

nie pasuje to blokuj a nie doope zawracasz. była prośba o wstrzymanie się z komentarzami ale sf jak zwykle musza wychodzić przed szereg. ciężko było poczekać 2 godz z tym artykułem??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rudy102

Opanuj się człowieku, bo zachowujesz się jak beksa w piaskownicy. Rozumiem, że przeżywasz tą tragedię, ale zachowujesz się jak Macierewicz szukający wszędzie spisków. Przecież w tym tekście nie ma absolutnie nic złego i też nikt nie podawał żadnych nowych komunikatów medycznych. Wszystko na podstawie tego co lekarze wczoraj przekazali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
rudy102

A czy coś tu jest nieprzyzwoitego? Czy ktoś tu opisuje rozmowy Warda z lekarzem? Podaje jakieś plotki ze szpitala? Ja nic takiego nie widzę. Przesadzasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Blaszka Torun

cala noc zylem nadzieja.Spalem 2h i tylez samo bylem w pracy bo ciezko mi bylo sie skupic_juz jednak nie ma co sie ludzic i liczyc na cud.Konferencja bedzie dla nas a srodowisko zuzlowe juz wie jakie bedzie oswiadczenie :( Krzysiek tez wie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

czy tylko ja mam jakiś niesmak jak słyszę o "konferencji" na ten temat? Niech przekażą oficjalne info, ale konferencja?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
falus272

co ty gosciu pie* lisz...jaki szoł...i jak pycha różowego...zejdz na ziemie...jesli masz za grosz współczucia to zamknij mo*rde...działacze klubu tez przechodzą pewno koszmarną chwilę...bo to ich zawodnik...nie ważne jakiego formatu...oni też to mocno przeżywają...nasuwa się wiele pytan..po co? dlaczego? ..wynik był juz na + mozna kogo innego dać..itd...ale to mógłby byc tez ktos inny..trudno ..stało się...módlmy sie o jego zdrowie...i o wasze bo pie*licie bzdury
zreszta po twoim avatarze widać zes ty bydło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Patrykowski

nie umiesz w takiej chwili schować swoich frustracji? tylko wojenka. Pozdrawiam a Wardowi życzę zdrowia i dziś będę z różą dla niego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
flondro

skąd sie biorą takie cymbały jak ty co zielonka jest winna? nie mam jakiegoś specjalnego sentymentu do tej drużyny ale przecież to nie wina klubu ze darkiego podniosło. ze strony klubu miał wszystko co potrzebował zawodnik, więc zastanów sie gamoniu co wypisujesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
PL

Zostaw koleś jest jakiś nawiedzony. Przez takich prowokatorów sie kłócimy jak przekupy na targu , a chyba nie to jest teraz najważniejsze.

| Odpowiedz
blokuj
PL

Co to ma wspólnego z wypadkiem , to mogło się zdarzyć w Toruniu ,Lesznie ,Tarnowie , Bydgoszczy , Grudziądzu . Przecież klub z ZG nie zakontraktował zawodnika żeby na koniec sezonu się chłopak zabił . Weź ty człowieku pomyśl zanim coś napiszesz. A że robią SHOW!!! Gdzie tu widzisz show to media ,robią show a ludzie to czytają. Taki jest świat i tego nie zmienisz.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
PL

A tego dokładnie nie wiem , nie było mnie tam . Myślę że nie zdawali sobie sprawy z powagi sytuacji , albo naprawdę są takimi burakami bądź gimbami.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
toszy82

Sporo w tym racji, ale mimo to nie jest to w tej chwili sprawa najwazniejsza... 99,9% w Toruniu tej kontuzji by nie złapał... Różowy to manipulant, jednak nie można go całą winą obarczać:/
Jedyne co teraz się liczy to (mimo wszystko) nasz... toruński... kangur...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Wąski

Bolą mnie tacy de..le jak ty, którzy nawet w takiej sytuacji, nie potrafią się zachować jak ludzie !
Bez odbioru !!!

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

De..lem to sam jestes bo szukasz zaczepki... Zwykly koment, ale przypier****c sie musisz... Tak uważam, że w Toruniu nie złapałby tej kontuzji... Boli Cię to? To masz problem.. Mimo wszystko jestem z Darcym i się od nie go nie odwrócę w takiej sytuacji...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
toszy82

Mógł, ale prawdopodobieństwo wystąpienia w Toruniu jest zdecydowanie mniejsze choćby ze względu na mniejszą ilość startów jaką Darcy miałby w Toruniu... Zwykła matematyka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
toszy82

To znaczy, że co? Że nie można tego powiedzieć wprost? Na obecną sytuację Darka miało wpływ wiele czynników... Nowe otoczenie, tor, kibice, presja, ilość startów... Ubolewam nad tym co się stało, życze Darcemu wszystkiego co najlepsze, to też mój ulubiony zawodnik... Jakby został w Toruniu i to by go spotkało, to wtedy zastanawiałbym się czy nie lepiej byłoby gdyby odszedł do Zielonej i odjechał sezon cało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Wieslaw Rudnicki

Bardzo rozsądna i dojrzała wypowiedź (y) >otwierająca< niekończący się cykl domniemań z przestrzeni wariantów... co by było gdyby?

A co mogłoby być? Otóż - wszystko się może zdarzyć (jak w piosence...) i nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich wariantów i im zapobiec (patrz - "Efekt Motyla", czy "Oszukać przeznaczenie") można jedynie wybrać i starać się prze'żyć jak najlepiej swoje życie z świadomością że każda zmiana zmienia kontinuum, ale niekoniecznie po naszej myśli i według naszych oczekiwań...zbyt wiele czynników ma tu bowiem wpływ (oczekiwania zainteresowanych... najczęściej zróżnicowane, albo rozbieżne...) .

Innym tematem, choć powiązanym jest kwestia - wpływów wielu czynników...łącznie z wysyłaną skumulowaną negatywną energią zbyt wielu ..."życzliwych" której nie można bagatelizować, ani wykluczyć (wszak z fizyki kwantowej wiemy że wpływ oczekiwań obserwatora ma znaczenie w osiąganiu efektu... ) (:-/)

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

...I po kolejne nie pozwole sobie, zeby jakis Wąski deb**l mnie obrazal, bo nie potrafi czytać ze zrozumieniem, albo odnosi sie do mojej wypowiedzi, gdzie była ona odpowiedzią na usunięty post innego użytkownika...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
PL

A co było w Toruniu jak Wofindenowi chyba rozpadł sie motor na łuku?. Cudem nie było ofiar. Na to nie ma reguły.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.