Wątek dotyczący artykułu

Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

Darcy Ward przebywa w zielonogórskim szpitalu po nocnej operacji. Australijski zawodnik jest przytomny i samodzielnie oddycha.

przeczytaj cały artykuł

Zygmunt722

Podczas konferencji zdaje się padły słowa, że wczoraj w emocjach wypowiedzianych zostało za dużo słów, ale generalnie stan Darcy'ego jest zgodny z tym co było mówione... Niestety...

Ja w dalszym ciągu nie wierzę, nie mogę sobie wyobrazić, że nie zobaczę już nigdy więcej tego wesołego, uśmiechniętego, szalonego chłopaka na motorze... Że już nigdy więcej nie wbiegnie spóźniony do parkingu i nie zrobi 20 punktów, że nie będzie radował nas wszystkich swoją fenomenalną jazdą. Jest mi tak cholernie przykro, bo Darcy był skazany na bycie mistrzem świata, a wszystko prysnęło jak bańka mydlana, w przeciągu jednej sekundy, w momencie gdy chłopak ma przed sobą jeszcze całe życie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.