Wątek dotyczący posta na blogu

Darcy dziekuje Ci za.....

użytkownik usunięty

Darcy dziekuje Ci za wszystkie chwile radosci po wygranych biegach lub meczach, za stany wkur.... po Twoich wojarzach nocnych i zawalonych meczach. Dałeś Mi poteżne emocje widzac Ciebie na torze, ktorych bedzie Mi brakowalo do konca zycia. Dla mnie byłes, jestes i bedziesz NAJWIEKSZYM TALENTEM W TYM (…)

przeczytaj cały artykuł

--.night.--

Mam 3.5 letnia corke. Ona zamiast Darci mówi Marci i dzis mi powiedziała.
TATA MARCI NIE MA...
Poczułem sie tak jakby czlonek rodziny umarł.
Moze to zabrzmi smiesznie, ale dla mnie to byl ktos wiecej niz tylko zuzlowiec. Jak wrocil w tym roku to jakby sezon zaczal sie na nowo bo byl Darcy.
Juz Go na torze nie bedzie... dla mnie to cios totalny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
tom26 rzeszow

Bardzo to przykre:/.Ech co zrobić.Wcale to nie brzmi smieszne.Nie raz czytalem jak wypowiadales sie o Darcy'm i wydac bylo jakas sympatia go darzysz,wiec to dla Ciebie musi byc duzo wiekszy cios,niz dla zwyklego kibica tego sportu.Pamietaj,ze Darcy to sportowiec,a sportowcy sa zazwyczaj silniejsi psychicznie i fizyczne od zwyklych "smiertelnikow".Do zuzla juz raczej nie wroci niestety,ale ciagle jest nadzieja,ze bedzie mogl normalnie funkcjonowac.Trzymamy kciuki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ЦТ

ale dla mnie to byl ktos wiecej niz tylko zuzlowiec.

Bo tak naprawdę coś jest w tym zdaniu, że wszyscy są mniej, lub bardziej żużlową rodziną. Darcy jeździł u Was parę lat, był więcej niż wizytówką Torunia, ba na całym świecie, bo jego akcje porywały stadiony całej Europy.
Domyślam się co czujesz, to tak jak ludzie przyzwyczają się do czegoś, a potem nagle to im się bezpowrotnie zabiera... Traci się wtedy chęć do wszystkiego, po prostu zżyliście się, dodatkowo przejście do ZG zrobiło swoje... Od wczoraj nastąpiła kulminacja.
Cała Polska z Darcym, ja ciągle czekam na info, że diagnoza była jednak przesadzona, że jeszcze tak nie jest źle, że choćby miał nawet znów z rok kiblować, to stanie na nogi i wsiądzie na motor, bo Kangur to kosmiczny twardziel. Nie przestanę wierzyć, NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
Żółwik za bloga!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
charismatic enigma

Ja ten felerny 2003 rok niestety zapamiętam na zawsze. Gdy usłyszałem o tragedii Piotrka, to poczułem się, jakbym dostał w mordę od Tysona. Nasz Piotruś? Nasz Piotruś Winiarz?! Kapitan?! Przecież to niemożliwe. Dopiero wyleczył się z kontuzji obojczyka, a tu teraz kontuzja zagrażająca życiu?
Lekarze dawali mu wtedy 1% szans na przeżycie. Piotrek jednak w biegu o życiu pojechał w swoim stylu, pod bandą, gdzie nawet traktor nie szynuje i ten bieg wygrał. Musiał się uczyć wszystkiego od nowa. Chodzenia, jedzenia, picia, mowy, imion bliskich. Pokazał, że dla żużlowca nie ma rzeczy niemożliwych. 3 lata po wypadku pomagał w rehabilitacji Rafałowi Wilkowi. Dzisiaj jest tym samym uśmiechniętym, wesołym, pogodnym chłopakiem, co przed tym wypadkiem.
Darcy z tego wyjdzie. Nie ma innej opcji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
szakaluch

Per miał 28 lat wtedy, Darcy ma 5 lat mniej...ile przez te lata mógłby nam emocji dostarczyć. Oba wypadki odcisną/ęły się wielkim piętnem na kibicach żużla. Per został przy żużlu... Toruń o Nim nie zapomniał, oby o Darcym też nie zapomniał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

To prawda,bo potwierdzili to tomografem.Rozumiem ludzi,którzy mają nadzieję,ale niestety potem będzie ich boleć bardziej.Ja przyjąłem inną postawę i już się psychicznie przygotowałem na najgorsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sebastian Pia

Mój tata spadł z budowy złamał rdzeń. Lekarze wszczepili zastawkę, aby było czucie... jednak przy przecieciu rdzenia nie ma szans, aby człowiek stanął na nogi, bo to dźwignia układu ruchowego. Chciałbym sie mylić, ale układu nerwowego za ruch kończyn nie oszukamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Wiem .Czytałem.Współczuję szczerze.Jest tak jak napisałes.Rdzeń jest przerwany,wręcz zgilotynowany.Pozostaje mieć nadzieję,że będzie w stanie w miarę władać rękoma!Bo o to idzie gra!Nogi są stracone.Taka jest brutalna prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sebastian Pia

Oddałbym spadek Rzeszowa do II ligi i mecze z Rawiczem, Opolem, aby usłyszeć informacje.... '' Kolejne badania na szczęście nie wykazały złamania rdzenia ''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Sebastian Pia

Na anatomii kiedyś wykładowca powiedział jak studiowałem.... Złamany rdzeń to tak jak drzewo wytniesz w lesie... drugi raz nie wyrośnie. Tak samo z człowiekiem nigdy nie stanie na nogi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
--.night.--

Rozmawialem dzis z moja siostra. Ona jest lekarzem. Niestety ona okreslila jego stan brutalnym wyrazem.. ( nie bede Go tu przytaczał bo az mi lza sie kreci)...Niestety... TRZEBA CZEKAC NA CUD...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
JacaZG

Ja się nie pogodzę,może jestem naiwny może głupi ale czekam na lepsze wiadomości! Darcy chłopaku prosze Cię nie poddawaj się!!

| Odpowiedz
blokuj
Łukasz UT

Wczoraj w magazynie żużlowym po tej informacji wszystkim się chciało płakać a Daria już miała ochotę zakończyć program co mnie wcale nie dziwi.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Mam nadzieje, ze w 1 meczach PO na torach bedzie slychac takie skandowanie jak tutaj...
JEZU JAK MI BEDZIE BRAKOWALO TEGO CHLOPAKA NA TORZE....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Łukasz UT

Wszystkim kibicom żużla będzie brakować tego chłopaka bo on na torze ośmieszał rywali ale robił to bez fauli nikomu nie robiąc krzywdy na pewno speedway bez niego już nie będzie taki sam.

| Odpowiedz
blokuj
Silix

Oni niech juz lepiej sie nie kompemituja,wczorajsza radosc na wiesc ze ward jedzie do szpitala i skandowanie "koniec kariery" zdemolowalo mnie totalnie,Dowhan powinien sie tym zajac i zesłac ich na sybir,razem z rodzinami do 5 pokolen do przodu...

| Odpowiedz
blokuj
ЦТ

Piłkarskie bydło trzeba traktować jak islamistów. Zakaz wstępu na stadiony żużlowe. Moim marzeniem jest przywódca, który zbierze wszystkich kiboli na jakieś zadupie, da im noże plus coś jeszcze i zostawi, żeby się wybili wzajemnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
JacaZG

Pójdę dzisiaj o 19 pod szpital,prześlę Ci pare fotek na tel,mam Twój nr, cały dzień mam mokre oczy,Darcy ja Cię naprawdę proszę z całych sił z całego serca nie poddawaj się !!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
ЦТ

W razie odpukać "w" robić wszystko, żeby mu pomóc, a znaleźć kontakt do tego profesora, co operował tego gostka i postawił mu na nogi. Po takim ciosie, dla Darky'ego powrót na nogi będzie najpiękniejszym prezentem. Skoro już takie bariery łamano, to może i Kangura - jak trzeba będzie - to się zoperuje.
Niezależnie od "medycznego" finału, czyli diagnozy, kibice pomogą!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Valwit

no nieststy to nie tak prosto. ten co go postawili na nogi byl dziabniety nozem. czyste ciecie, i tam mogli dzialac. tu sa zmiazdzenia i inne urazy, tamta metoda z wrocka nic nie wskoraja (obym sie mylil) ale moze wykminia cos nowego. oraz jest tez mozliwosc ze za 2-3 dni sie okaze ze cos tam jednak pozostalo.
i nie wklepujcie ponownie o "zgilotynowaniu" bo to ostafinski napisal i wszytsko sie do jego tekstu sprowadza, napisanego przed operacja. jak dla mnie to plota i tak to traktuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ЦТ

Kiedyś takie "dziabnięcia" też oznaczały wyrok. Teraz już nie, to nawet na i takie obrażenia w końcu coś wymyślą. Tamta operacja to był precedens, teraz to będzie posuwać się do przodu.
Ja nadal wierzę w cud, skoro ludzie byli uzdrawiani z beznadziejnych nowotworów i innych ciężkich chorób, to i to też może mieć miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Valwit

dokladnie. mozna to nazywac jak sie chce. to nie gra zupelnie roli. chce zeby znow wsiadl na motor. niech bedzie harley, i niech tym gazety rozwozi czy cos. cokolwiek. wiecie o co chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Thoorop

Ehh o czym Ty mowisz,jesli samodzielnie postawi choc jeden krok to będzie cud.Tu juz nie chodzi o zuzel tylko o jego dalsze funkcjonowanie.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Nawet nie wiesz ile ja bym dał za to, zeby Go wczoraj zlapali na alkomat po meczu i zeby miał 2 lata dyskwalifikacji...lub zeby sie okazało ze nacpal sie koki lub innego swinstwa... :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
ЦТ

Albo chociaż wje**ł się w taśmę, czy zdefektował... Do tej pory mnie to rozp....ala w BIEGU O TOTALNĄ PIETRUSZKĘ, chciał powalczyć - dla kibiców, no k...a tyle innych możliwości było, już nawet obicie, potłuczenie, nie k...a musiało rozwalić mu rdzeń...
Krew zalewa z żalu, bo takiego fightera, to nie ma teraz NIGDZIE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Silix

Jesli kiedykolwiek bedzie w stanie osobiscie przejsc kilka krokow to będzie cud,Ward ma duzo ciezsza kontuzje niz Cegielski,ktory dopiero po 10 latach ciezkich rehabilitacji samodzielnie stanał na nogi i mogl przejsc kilka metrow.

| Odpowiedz
blokuj
tom26 rzeszow

Dokładnie od razu nam kibicom rzeszowskiego klubu przypomina sie Piotr,a Darcy tak jak mowisz jest walczakiem na torze,to i poza nim napewno tez.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.