Wątek dotyczący posta na blogu

Darcy dziekuje Ci za.....

użytkownik usunięty

Darcy dziekuje Ci za wszystkie chwile radosci po wygranych biegach lub meczach, za stany wkur.... po Twoich wojarzach nocnych i zawalonych meczach. Dałeś Mi poteżne emocje widzac Ciebie na torze, ktorych bedzie Mi brakowalo do konca zycia. Dla mnie byłes, jestes i bedziesz NAJWIEKSZYM TALENTEM W TYM (…)

przeczytaj cały artykuł

Thoorop

Ale druga czesc sie nie zgadza ze jest w spiaczce,skoro pare minut temu byl wywiad ze jest przytomny i odpowieda na pytania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Valwit

bo przytomny byl rano. pomyslcie: jest po operacji, ranny (kolano, reka itp) psychicznie jest chyba w najgorszej mozliwej sytuacji - moim zdaniem podali mu srodki nasenne i niech spi.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

Oby w srode sie okazlo, ze czeka Go tylko rehabilitacja i bedzie mogl przysc na JAKIKOLWIEK STADION NA SWIECIE I POCZUC ZNOWU ZAPACH METANOLU...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Sebastian Pia

Widzę, ze to jakieś sprzeczne informacje... '' U zawodnika Falubazu Zielona góra stwierdzono częściowo uszkodzony rdzeń. Australijczyk wykonuje wszystkie podstawowe potrzeby funkcjonowania ''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
polishexpress

Kazde info byleby czesciowo dobre to jak woda na pustyni. Od wczoraj jestem w amoku, pracy zrobionej zero, tylko czytam czytam az oczy bola. Moze bedzie dobrze. Watt tez pisze na tt czesciowo optymistycznie zeby nie wierzyc wszystkim spekulacjom.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.