Wątek dotyczący posta na blogu

Darcy dziekuje Ci za.....

użytkownik usunięty

Darcy dziekuje Ci za wszystkie chwile radosci po wygranych biegach lub meczach, za stany wkur.... po Twoich wojarzach nocnych i zawalonych meczach. Dałeś Mi poteżne emocje widzac Ciebie na torze, ktorych bedzie Mi brakowalo do konca zycia. Dla mnie byłes, jestes i bedziesz NAJWIEKSZYM TALENTEM W TYM (…)

przeczytaj cały artykuł

M E D A L

Miłe podziękowania Przemku. Zachodzę tylko w głowę dlaczego większość z Was pisze o Darcym w czasie przeszłym. Chłopak ma walczyć i stawać na nogi. Niejeden wyścig wygrał w cudownym stylu, w tym najważniejszym też powalczy. Pozdrawiam zraniony Toruń, cała Polska jest z Darcym i z Wami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JacaZG

Przemek,ja jednak cały czas wierzę! dla mnie za szybko te złe wiadomości cos podali,człowiek potrafi przezwyciężyc wszystko,wierzę i będę wierzyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Ja zarobiony byłem od wczoraj i nie miałem czasu dokładnie doczytać, ale z tego co przeleciałem na szybko to tak naprawdę nic oficjalnie nie wiadomo. Lekarze milczą, a Kibice plotkują tak więc przynajmniej ja nadzieję mam. Jeżeli się mylę to przepraszam. Kurcze, mnie się łza w oku kręci to nie wiem jak Wy się czujecie, trzymajcie się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.