Wątek dotyczący artykułu

Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

Kibice SPAR Falubazu Zielona Góra pojawili się pod szpitalem, w którym przebywa Darcy Ward. - Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego - powiedział jeden z fanów.

przeczytaj cały artykuł

A.Blacki - RSKŻ

Super inicjatywa, szacun, tym bardziej że to falubazowcy- może nie są aż tak (*&^%$^&*()(*&^%^&*($ ludźmi i potrafią coś mądrego zrobić.
Co nie zmienia faktu, że i tak moje zdanie na ich temat się nie zmieni- bo do czego musiało dojść abyśmy to zobaczyli.
Teraz wszyscy wypinają się na tych fanatyków, którzy wiadomo co zrobili- ale wcześniej, gdzie Ci wszyscy byli???
Możecie minusować, proszę bardzo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki - RSKŻ

Nie pisze o tej danej sytuacji.
Wcześniejsze ich poczynania jakoś pozostałym na stadionie za specjalnie nie przeszkadzały ;)
Pięknie nazywane "magią" ;)
Osobiście nic do Pana nie mam, jak siedział Pan z rodziną- to super.....ale moje zdanie na temat tego miasta- nołp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Kolumb

nie bede komentowal tego bo to jakas masakra ty skreslasz cale powtarzam cale spoleczenstwo zg bo kibole rozrabiaja spoko skad jestes? moze sie za chwile okazac ze jestes>??? jezu mysl dziewucho

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kryotto

A skreslasz tez ludzi ktorzy pisali "klatwa Karkosika" "karma" z szerokimi usmiechami na twarzach po kontuzjach zawodnikow Falubazu? Wiem, nie mozna porownywac skali obrazen, ale ... Polmozgow nie brakuje nigdzie! Zapamietaj to!
Brawo Zielona Gora za ta akcje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
GianiZG

Pomyśl najpierw a pozniej pisz, byłaś na jakimś meczu falubazu jak Ward przyszedł? Ja byłem na wszystkich z 2 letnim synem. Uwierz że tysiące kibiców jest za Wardem i było na meczach. Skandowali Ward Ward. 100-200 upośledzonych umysłowo tego nie zmieni i dobrze o tym wiedzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Niech tak Ci będzie i Amen.
Fajnie że zabierasz syna na mecze ;) ja musiałam sama uciec z domu i dostać szlaban za wyjście xD
Generalanie moja cierpliwość się skończyła i no co, niestety, takie mam zdanie- ale nie ma to wpływu na Pana życie więc- po co się spinać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GianiZG

Przepraszam, ale spinam się za każdym razem jak widzę komentarze ludzi którzy nie byli na meczu i opluwają normalnych kibiców, twoja ucieczka na mecz oznacza że kochasz żużel. Tylko nie patrz na niego pryzmatem kibica jednego klubu, ujrzysz wtedy inną stronę żużla. Pozdrawiam i trzymam kciuki że odwieszą tobie karę.

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Rozumiem Twoje zdanie, ale, też zrozum innych.
Zwróciłam tylko uwagę na to, jak sytuacja wyglądała wcześniej, gdy nie było też Warda.
Ale teraz widzisz jak jest, jak po Toruniu jadą wszyscy (zaraz usłyszę argument że to nie ma nic wspólnego z tematem albo że to denny argument) to argumentacja pt "płaczki, uciekinierzy, jak zwykle pokrzywdzeni, nikt inny nie ma racji tylko nie wy", przyjęłam to na klatę (nadal te brudy w jakiś dyskusjach są wyciągane) i rozumiałam, że ludzie tak własnie to widzą, a ja z tego zachowania nie byłam dumna, dlatego proszę się teraz nie dziwić, że ludzie mają prawo wątpić w tą szczerą sympatię i wieczne umiłowanie Warda- nie mówię, teraz wszyscy mu współczują i są z nim, ale to dlatego, że stała się taka tragedia, a co było wcześniej? Zanim Ward przyszedł (może się mylę więc z góry przepraszam), ale bojkotu/działania wobec tych KIBOLI chyba za specjalnie nie było?
Więc proszę się nie denerwować, że nie będę teraz miłowała całej ZG po jednej takiej chwalebnej akcji (i to nie jest jakiś docinek, tylko serio uważam ze to piękny gest ubyłabym zbulwersowana gdyby tego nie było)
Pozdrawiam i miłego dnia.

| Odpowiedz
blokuj
DB Magpie

Rozumiem Twoje podejście do sprawy.Ale wierz mi,że jest wielu kibiców którym nie podoba się zachowanie kiboli na trybunie "K".Problem w tym ,że klub przymyka na to oko.Głownie chodzi mi o wulgarne przyśpiewki.Jednak prawda też jest taka ,że w każdym klubie "kibole" je mają.Nawet sobie nie wyobrazasz co dzieje sie w Gorzowie na Derbach.Jakie wulgaryzmy leca od zwykłych kibiców w strone drużyny i działaczy z Zielonej Góry.Więc to nie jest tak ,że tylko my jesteśmy be a reszta cacy.Problem polega na tym,że opinię o kibicach danej drużyny wyrabia się na podstawie zachowania kiboli przy okazji "wrzucając" do jednego wora z nimi kulturalnych kibiców.Ale to nie koniec.Bo to się rozszerza dalej i przekłada się na opinie o samym mieście i jego mieszkańcach.W ten sposób tworzy się mity - Zielona Góra i zielonogórzanie to wstyd dla Polski.Czy po pamietnym finale Toruń i torunianie.Ja osobiście krytykowałem działaczy a przede wszystkim byłego właściciela waszego klubu za takie a nie inne podejście do sprawy.Jednak nie rozszerzałem tego na kibiców i na całe miasto.Do tego trzeba dorosnąć mentalnie...Wracająć do Darcyego to wielu kibiców Falubazu było za Wardem od momentu jego przyjścia do Zielonej Góry.To nie jest też tak,ludzie sie temu nie przeciwstawiali. Wielu nie podobał się transparent na meczu z Wrocławiem , okrzyki pod jego adresem nie mówiąc już o akcji z flagą i wejściu na tor w czasie biegu.Wielu głośno o tym "mówiło" nawet na tym forum.A to też przecież jest jakaś forma protestu czyż nie?.Jednak dopiero w obliczu tej tragedii jaką wydarzyła się w minioną niedziele te prymitywy pokazały ,że oni nie znają granic krytyki i nie mają szacunku do nikogo.Dla nich zdrowie i życie ludzkie nie jest nic warte skoro potrafia sie cieszyć z czyjegoś nieszczęścia.Więc normalni kibice zaczeli z tamtąd wychodzić bo nie utożsamiali się z takim chamstwem ,które przekroczyło wszelkie granice krytyki i przyzwoitości.A to wczorajsze "pospolite ruszenie" PRAWDZIWYCH kibiców Falubazu na szpital nie było na pokaz.To było szczere okazanie swojej sympatii dla Darcyego jako zawodnika a przede wszystkim człowieka ,który znalazł sie w bardzo trudnym momencie swojego życia i potrzebuje wsparcia. Na swoim twitterze Neil Middledtich napisał ,że Darcy słyszał to wszystko co działo się wczoraj po jego oknem w szpitalu zielonogórskim.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
GianiZG

Masz rację że wcześniej gdy nie było Warda kibole zrobili akcję na Sparcie, byłem na tym meczu i reakcja 95% stadionu to ogólne zdziwienie i wtedy nastąpiła antypatia do bydła wzmożona po przyjęciu Darkiego. Tutaj masz moją relację z tego meczu:
"Byłem na K6 w dniu tego meczu, jeden z tych kiboli przeskakując przez płot dostał strzał od normalnego kibica, niestety reszta kiboli z młyna szybko interweniowała i stworzyli sztuczny tłum. Tak to wyglądało, czyli nie ma przyzwolenia na takie akcje. Wiem że ostatnio nikt nie ma dobrego zdania o Falubazie ale dlaczego normalni kibice mają za to płacić taką cenę"

Co do Torunia to wiem że winny jest Karkosik i nigdy nie wrzuciłem żadnego z kibiców Apatora do worka z nim. Czasami nie jesteśmy w stanie nic zrobić, tak jak kibice Falubazu na akcję na Sparcie jak i podczas przyśpiewek na Warda. Nasze gwizdy i skandowanie Darcy Ward obiło się przyśpiewką kiboli "jest nas mało, chodźcie śmiało". Wyobrażasz sobie ojców z dziećmi idących na bydło, wiesz jakie konsekwencje tej reakcji mogły by być ? My normalni kibice nic nie damy rady zrobić jedynie pokazywać na meczach nasze niezadowolenie i antypatie do takich zachowań, teraz czas na zarząd Falubazu w ich rękach normalność na naszym stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fancio34

a zgadnij kogo obchodzi twoje zdanie? Jesteś jedną z tych osób którym wiecznie nic nie pasuje i wszystko neguje a sama siedzisz i nic nie robisz . Ludzie którzy mają trochę oleju w głowie nie oskarzają 10000 tys kibiców na podstawie zachowania 100 debili . bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

A czy ja wymagam aby obchodziło kogoś moje zdanie?
Ja szanuję Twoje i niech tak zostanie. Nie wymagam abyś mnie lubił więc nie wymagaj abym i ja lubiła wszystkich. Napisałam, że można mnie minusować. Takie mam podejście do tego- jest to mój wyjątek nad wyjątkami. Przyjmuję Twoją opinię i za nią Ci dziękuję.
A co mam robić? Całe dnie spędzać przed kompem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Krzysztof Kolumb

widze ze przemyslalas i usunelas post to sie chwali nie skreslaj zg bo mozesz miec kiedys meza z tej miesciny i dopiero bedzie ci glupio jednak tylko modyfikowalas

| Odpowiedz
blokuj
fancio34

Jak ciebie widza tak ciebie piszą . Skoro ty piszesz że my prawdziwi kibice którzy staramy się jak możemy wspierając Darcego , i podczas zawodów go oklaskiwaliśmy , teraz w takim momencie dalej klaskamy i okrzykiem staramy się mu dodać siły a ty twierdzisz że jesteśmy dnem bo tak można wnisokować z twoich wypowiedzi to świadczy o tobie a nie o nas . Mylisz nas normalnych empatycznych ludzi z tym czymś co stało na pierwszym łuku.

| Odpowiedz
blokuj
kaz

Napisałam, że można mnie minusować.

w tej kwestii, to chyba niewiele masz do powiedzenia.
Odpuść sobie dzisiaj tą dyskusję. Nikt nie ma weny na taką polemikę i wsłuchiwać się w twoje zdanie. Co innego nam w głowie, a nie twoje wywody na temat 140 tys. mieszkańców.

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Zatem po co odpisujesz.
Nielogiczne.
Dla wyżycia się?
Akurat tak się składa że należę do tych co akurat temu "gówniarzowi" kibicują od początku, tak to zostanie do końca i dlatego tak mnie to boli co zaszło na stadionie (wypadek+trybuny)
Mam prawo wypowiadać swoje zdanie + nie bronię tego nikomu więc proszę sobie samemu darować.

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Napisałam, że super inicjatywa, tym bardziej że wierzę, baaa wiem, że ten chłopak stanie na nogi bo on jest do tego stworzony- nie ma innego wyjścia. Cały czas mam wrażenie, że to jakiś bardzo nieudany żart od losu.
Jak trzeba będzie to podejdę jeszcze raz do tej przeklętej matury
z chemii + fizy i jeszcze raz wystartuję na medyka iiii na neurologa + co tam jeszcze będzie trzeba...

| Odpowiedz
blokuj
Myszor66

Nie gniewaj się, ale niezbyt ważysz wypowiedzi, może dlatego że podchodzisz bardzo emocjonalnie..... Wierzę że piszesz w dobrej wierze i wiesz jak jest poważna sytuacja dlatego proszę, mniej emocji a więcej rozwagi. Nie ma co się wplątywać w dyskusje, i tak już jest bardzo ciężko......... A szczególnie mnie, byłem na stadionie prawie dokładnie tym miejscu :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Jak się ma "miękkie serce, to trzeba mieć twardą d*"
Emocjonalna to byłam wczoraj, dlatego postąpiłam rozważnie i się nie odzywałam.
Akurat tak się składa, że troszeczkę, tyci, tyci się na tym znam, więc wiem jak poważna jest sytuacja- dlatego pierwsze co mi wpadło do głowy to (ODPUKAĆ!!!) aby chłopak sobie czegoś nie zrobił- wiemy jak zareagował na rozwód rodziców- zatem, Boże daj jemu i wszystkim wokół niego siły aby on to przetrwał.
Ta akcja na pewno podniosła ich wszystkich an duchu i ją chwalę, ale wybacz Panie Kolego (że tka sobie pozwolę)- to że zarysowali fest samochód, dzieci mi w samochodzie wystraszyli- kur* dobra, zdarza się, są na tym świecie ludzie i parapety.
Ale teraz się przelało.
Moje danie nie ma wpływu na życie ZG więc spokojnie ;)
Ciesze się, że przeczytałam nieobraźliwą (osobiscie) wypowiedź ;)
Wezmę sobie do serca wypowiedź.
Na moje mogą sie wszyscy tutaj na mnie poobrażać, cała Zielona Góra łącznie z Senatorkiem- jak w zamian za to Darcy ma być zdorwy, to mogę sobie być wrogiem publicznym nr 1 ;) xD xD xD
(ostatnie to był sarkazm, bo już nie ma siły płakać)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Myszor66

Ey, dziecko, i po co ta tyrada? Wygląda na to że nie wspierasz zawodnika tyko masz jakieś własne żale do życia. Każdego z nas w życiu spotkały nieprzyjemności w związku z tym że opowiadamy się po stronie klubu, partii czy może nielubianej części rodziny. I co w tym momencie ma porysowany samochód do złamanego kręgosłupa? To tylko auto które możesz polakierować lub zmienić, a ty porównujesz do złamanego życia?? Weź przestań. Już w poprzednim poście pisałem, więcej dystansu. Aaaa... i twarda dupa nie ma nic do tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Boże...czytajcie ludzie ze zrozumieniem.
Gdzie ja porównałam samochód do kręgosłupa?
Przecież napisałam jak krowie na rowie- że olałam, bo co to jest za pryszcz, z tym co miało miejsce w niedzielę.
Tak, bo ty doskonale wiesz, że nie wspieram zawodnika który tyle czasu dla mojego klubu jeździł- tka bardzo logiczne.
Tak, nie mam co innego do roboty jak użalanie się nad własnym życiem, w porównaniu z tym co tego chłopaka spotkało, weź się Pan opanuj.
A twarda d*pa ma do tego, że- wiem co napisałam więc liczyłam się z tym że zostanę przez pewną część ludzi tzw "hejtowana", istnieje coś takiego jak "głębszy sens"
Dziękuję i pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Widzę, widzę...
Bronią się jak mogą, ale kurczaczek no, nie oszukujmy się, że do momentu z tej niedzieli, kibice pokroju tej słynnej trybuny robiły za "atrakcję" na stadionie/nu/meczu. Uśmieszki, że "no u nas to kibice, a nie jak XYZ (tu: wstaw co chcesz)
Moja jedna opinia nie zniszczy całej ZG więc, na co ta spina, ja się mam uspokoić i ogarnąć, a oni co.
Rozumiem, że się bronią, dlatego ja też się "bronię".

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

No co...Zielona Góra jest na mnie obrażona że ich nie kocham, baaa uraziłam wszystkich dumę.
Nie czytaj i się nie wcinaj, bo też Cię znienawidzą.
A ja to przetrwam, spoko loko, przecież ja tylko dziewucha bez mózgu jestem to jak ma mnie to obejść ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
jaco

Będąc kibicem Falubazu, wstydziłbym się chodzić w barwach po tym co się działo w niedzielę. Bo dzikusy co skandowali zawsze będa z szalikami i jakoś bym się nie chciał z nimi utożsamiać

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Ale nim nie jesteś.
Irytuje mnie- raz --> to że po każdym "odświeżeniu" tego artykułu odpala się to nagranie, a chcę muzyki posłuchać.
Dwa --> nie chodzi o to, że teraz było 20-30 czarnych owiec na trybunach, a reszta to święci, tylko, że dzięki tym kibicom (śmiem tak twierdzić) mają tą typowa atmosferę na stadionie tak- ktoś drze japę, skanduje, jest ten dreszczyk i "moc gospodarzy" a teraz nagle- oni to złoooo, my ich potępiamy- taaak, od niedzieli stwierdzamy ze nie sa fajni.

| Odpowiedz
blokuj
Wąski

Nie mówimy o ludziach z K którzy skandują normalnie i robią dobrą robotę odnośnie dopingu, tylko o paru naćpanych i naj...nych bandytach po metanabolu z kosami w kieszeniach i pustką w głowie, którzy robia wiochę i wstyd klubowi przynoszą. O co Ci chodzi tak właściwie ?
Pozdrowienia z Zielonej.

| Odpowiedz
blokuj
Vaterland

Bronisz sie beznadziejnie bo faktow nie znasz w ogole. Masz swoje urojenia o Falubazid i sie tego trzymasz. Nawet nie wiesz jak ta slawetna trybuna wyglada, ile ma sektorow i gdzie siedza debile krzyczacy na Warda. Troche Ci pomoge - ma 10 sektorow (K1-K10), z czego debile zajmuja (uwaga) polowe sektora K4. I tyle zostalo z Twoich "wszystkich kibicow Falubazu majacych gdzies Darciego".

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Nie oczekiwałam zaprzeczenia tezy, że przeczytałeś mój poprzedni kom. ze zrozumieniem, tylko się bronisz cały czas, że "wrzuciłam do jednego wora".
Ten argument jest już nudny.
Łudzę się, że tym razem złapiesz odpowiednią fale tego słowa pisanego.

| Odpowiedz
blokuj
vexel

Czytanie ze zrozumieniem to jedno, ale sama w pierwszym poście dokonujesz krzywdzącej (moim zdaniem) oceny kibiców z Zielonej Góry - o ile pamiętam, już od pierwszego spotkania z udziałem Darka większość stadionu go dopingowała, a tylko "prawilni" z trybuny K zajmowali się obrażaniem i wyzwiskami - za co zresztą byli wygwizdywani. Wczorajsze godne pożałowania wydarzenia z udziałem kiboli przelały czarę goryczy, tych ludzi nikt więcej nie powinien na stadion wpuścić. Dodatkowo, było ich może 100-200, a na stadionie łącznie 10 tysięcy - a zatem wszyscy "są skreśleni"?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.