Wątek dotyczący artykułu

Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

Kibice SPAR Falubazu Zielona Góra pojawili się pod szpitalem, w którym przebywa Darcy Ward. - Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego - powiedział jeden z fanów.

przeczytaj cały artykuł

cashGW

Nie chcę wyjść na negatywnego kmiota ale moi drodzy to nie mogły być ręce Darcyego chociaż Bog mi świadkiem, że chciałbym tego najmocniej dziś na świecie. Super inicjatywa kibiców z Zielonej- gratulacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki - RSKŻ

Mega mocne środki przeciwbólowe, nie zdziwię się jak i zapewne/być może do tego tzw. "prochy na głowę"- ale taaaaak.....ręce wystawił.
Wstał z łóżka i podszedł do okna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Kolumb

Czytaj wczesniejsze wpisy to z przed 35 minut Bardzo bym chcial aby byly to rece Darcego jednak musialby stac lub lezec na brzuchu raczej niewykonalne mysle ze ta gest podziekowania ze strony mechanika mam nadzieje ze jego lapek tez sie doczekamy

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

Wręcz wymagam aby zobaczyć go całego i zdrowego.
Chłopak urodził się dla tego sportu i mam nadzieję że teraz ten popier*, gów* los tego nie skreśli.
Chociaż raz niech ta tzw "magia Falubazu" przyda się na coś pożytecznego....
A wtedy chłopak ma wrócić do nas- musicie nam go oddać, po takiej akcji nie ma bata...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Krzysztof Kolumb

tylko co ja mam teraz tobie odpisac ze widzialem w poblizu torunia przy trasie mnostwo dzi...k i nie bede pisal bo cie skreslam uzywaj mozgu nastepnym razem dziewucho i mysl

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
A.Blacki - RSKŻ

No mogę chyba Was nie lubić?
Nie wpłynie to na pańskie życie więc spokojnie ;)
Nie należę do tych, którzy będę na każdym kroku Was obrażać czy coś jeszcze gorszego robić. Żyjcie sobie i tyle w temacie.
No chyba nie zależy Panu na mojej sympatii więc nie rozumiem tego bulwersu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.