Wątek dotyczący artykułu

Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

Darcy Ward przebywa w zielonogórskim szpitalu po nocnej operacji. Australijski zawodnik jest przytomny i samodzielnie oddycha.

przeczytaj cały artykuł


Bezwzględny

Koleżanki, Koledzy, żużlowa braci... w chwilach kiedy na torach żużlowych dochodzi do tragedii, potrafimy się łączyć. Nie ma w Polsce kibica żużlowego, który nie byłby myślami chociaż przez parę minut przy Darcym.. to co się stało, to zbyt wiele, żeby przejść obok tego obojętnie. Rokowania są jakie są.. złe, podłe.. a może przede wszystkim niesprawiedliwe.. jaka może być sprawiedliwość w tym, że człowiek darzony sympatią w zasadzie każdego prawdziwego fana speedwaya, człowiek o ogromnym talencie, prawdopodobnie przyszły mistrz świata, zawsze uśmiechnięty, trochę szalony, trochę niepokorny, niesamowicie szybki i wyczyniający cuda na torze... traci zdrowie w takiej kuriozalnej sytuacji... w ostatnim starcie w PGEE w sezonie.. trudno to do mnie dociera.. cały świat stał przed nim...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaPiłaPP

Masz rację, nie da sięukryć.
Niestety kibice nie potrafia tego zrozumieć (co poniektórych klubów) a fakt, że taki człowiek w tak młodym wieku niestety może mieć zepsute zycie do końca swego zywota.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.