Wątek dotyczący artykułu

Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

Kibice SPAR Falubazu Zielona Góra pojawili się pod szpitalem, w którym przebywa Darcy Ward. - Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego - powiedział jeden z fanów.

przeczytaj cały artykuł

stal rzeszów na zawsze

DARCY TRZYMAJ SIE...
Z calym szacunkiem ale jskie rece widzieli kibice Falubazu???
Po takim wypadku i takim zabiegu czlowiel lezy i nie ma mowy o jakimkolwiek wstwaniu z łóżka...Darcy nie ma czucia w konczynach dolnych i jak sobie to wyobrazacie na rekach zaniesiono go pod okno aby pomachal dla zgromadzonych???
Ludzie nie bądźcie dziecmi.
Prosze nie zrozumcie mnie zle cslym sercem i myslami jestem z Darcym i zycze mu jak najlepiej....Ale jakie rece w oknie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PANKOT

To był ktoś z otoczenia ktoś kto jest przy Darkym a słowa o machaniu przez Darka to taka symbolika. Racjonaliści mogą się oburzać pozwólmy każdemu radzić sobie z tą sytuacją na swój sposób

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Kędzia

Masz niestety rację. Rozmawiałem z rehabilitantem mojej córki i niestety jak jest przerwany rdzeń i to jeszcze w takim miejscu to wszystko w dół od tego miejsca nie działa.
Tak jakbyś wyłączył prąd. Ale...może.....się mylimy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mistrzu-Jazdy

Dokładnie , nie ma mowy o żadnym ruchu . Fajny gest podziękowania ale obojętnie kto to był i robił to być może w imieniu Warda mógł pokazać twarz ,bo to wyszło jak kpina z kibiców zielonki .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.