Wątek dotyczący artykułu

Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

Darcy Ward przebywa w zielonogórskim szpitalu po nocnej operacji. Australijski zawodnik jest przytomny i samodzielnie oddycha.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
blaster

stadion jest im Mariana Rose, Pera to jest ulica jak co. Z resztą teraz liczy się realna pomoc na zabiegi i rehabilitację, a na takie rzeczy czas przyjdzie później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibi_c

Zawód sportowiec czy żużlowiec jak kto woli dziesiątki ludzi dziennie ulega wypadkom murarz tynkarz itp. nikt o nich nie pisze wszystko to to ryzyko zawodowe po co szarżował bieg o pietruszke ostatni w sezonie ale cóż pewnie chodziło o kase więcej punktów więcej pieniędzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Colly626

Nie chodziło o pieniądze. Darcy jest jednym z tych żużlowców bardzo ambitnych. Za wszelką cenę udowadniał, że potrafi walczyć. Swoją jazdą pokazywał samego siebie i w jego stylu nie było odpuścić. Wolałabym jednak, żeby dowiozl tą dwójkę i był zdrowy :(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ziomuś 30

Niestety, ale Darcy stał się ofiarą własnej ambicji. Są zawodnicy którzy odpuszczają i są zawodnicy którzy nawet na treningu będą spinać tak samo jak w biegu o mistrzostwo świata. Kibice najbardziej kochają tych drugich, którzy nigdy nie odpuszczają i taki jest Darcy. Zdrowia Darcy!

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Każdy ocenia innych według siebie, może on ryzykowałby wszystko dla kasy ale jakby ten bieg oglądał nawet samo nagranie to by wiedział, że to był nieszczęśliwy zbieg okoliczności, a Darcy owszem walczył i nie odpuszczał ale nie dwoił się i nie troił aby za wszelką cenę wygrać, po prostu jechał na swoim normalnym poziomie! PECH i tyle :-/. Może to dodatkowo boli, że to był bieg o pietruszkę ale dla zawodowca nie ma biegów odpuszczanych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
japycz

Zawsze mnie zastanawia to skąd biorą się tacy 'ludzie' jak ty! Zero empatii, zero umiejętności życia w społeczeństwie. "Znafca" od wszystkich i wszystkiego. Śmieszne, że tytułujesz się 'kibi_cem". Chyba kibla i pisuaru, gdzie pewnie chętnie i często przebywasz. Bo jak mniemam innego towarzystwa nie masz. No może jeszcze ten nieodzowny dla tego typu ludzi: klawiatura i Internet. Tak naprawdę to żal mi takich jak ty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
thorndal

Bo istnieje jeszcze coś takiego jak ambicja sportowa, która pcha zawodnika by wygrać z rywalem i poczuć smak zwycięstwa oraz satysfakcję bycia w danym momencie lepszym. Bo istniejemy my kibice, dla których zawodnicy szarżują na torze byśmy, skoro płacimy za bilet, mogli poczuć emocje. Co do samego wypadku to Ward nie szarżował, po prostu trzymał gaz, jechał równo, ale go w pewnym momencie podniosło i uderzył w Łagutę.

| Odpowiedz
blokuj
Pavlus RSKŻ

Stadion nie był zbudowany dla Pera; po prostu nazwany jego nazwiskiem, choć i tego pewny nie jestem. Ponadto Per był ikoną toruńskiego żużla.

| Odpowiedz
blokuj
PANKOT

Stadion jest imienia innej ikony Mariana Rosego, a znajduje się on przy ulicy Pera Jonssona, Ward też jest naszą ikoną i te dwa miesiące tego nie zmieniają...

| Odpowiedz
blokuj
PANKOT

Nie wiem, niektórym chyba po prostu brakuje taktu. A dla Warda oba kluby powinny "coś" zrobić. Powinny odciąć te animozje które były do tej pory i puścić je w niepamięć. Pewnie to tylko moje pobożne życzenia ale tak bym sobie życzył...

| Odpowiedz
blokuj
PANKOT

Mam nadzieję że kierownictwo obu klubów potrafi się wznieść ponad te animozje i faktycznie zadziałać razem we wspólnej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
blaster

No można by zorganizować jakiś turniej w Toruniu i Zielonej, dwumecz cokolwiek. Mam nadzieję że prezesi coś zadziałają, a jestem pewien że kibice wtedy nie zawiodą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.