Wątek dotyczący artykułu

Jasna deklaracja Kenniego Larsena: Mój cel to zostać w Rzeszowie

Przed PGE Stalą Rzeszów mecze barażowe o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Kenni Larsen wierzy, że to Żurawie okażą się lepsi w dwumeczu, a on sam zostanie w Rzeszowie na kolejny sezon.

przeczytaj cały artykuł

Bombiak

Panie Skit, nie wyzywaj tutaj :)

Ja bym chcial Hampela i Zmarzlika, ale trzeba oceniac kto naprawde ma szanse tu przyjsc. Taki zawodnik jak Buczkowski czy Zengota odpadaja. Zengi Leszno lub Zielona. Buczkowski to Torun lub Gorzow.

Nikt do dalekiego Rzeszowa z polakow nie przyjdzie poza local matadors i Walaskiem ktorego tu uwielbiaja i mu dobrze tu idzie i $$$ sie zgadza.

Siedze w tym sporcie ponad 20 lat i nagle sie to nie zmieni. Tacy zawodnicy jak Hampel, Pawliccy, Zmarzlik nigdy tu nie beda jezdzic, chyba ze dostana naprawde znacznie wiecej kasy a to nie wchodzi w gre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skit

To się okaże Zengota w lesznie nie zostanie a i w Zielonej będąszukac kogoś lepszego
Buczkowski w Toruniu ?? mozliwe
to w takim razie może gomolski?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RzEsZoW

Właśnie że Musielak nie zostanie na rezerwie w Lesznie.Chłopak jest za dobry i chce zarabiać na torze. A ja jego bym właśnie widział w Rzeszowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.