Wątek dotyczący artykułu

Doktor Falubazu: Stan Warda stabilny, trzeba mieć nadzieję

Darcy Ward przebywa w zielonogórskim szpitalu po nocnej operacji. Australijski zawodnik jest przytomny i samodzielnie oddycha.

przeczytaj cały artykuł

Liiii

Nie moge czytac tego " Miał byc, miał zostac , był najlepszy.. " itp To sie nie dzieje :(( Widac ze pierwsze uderzenie w tor to był yen moment :((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Colly626

Po upadku powtarzał mi, że boli go szyja i nie czuje nóg. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego położenia. Kiedy próbowałem go uspokajać, że to może być efekt szoku to powiedział mi "Pan kłamie " i rozpłakał się.-kończy Zapotoczny
I jak jeszcze słuchałam, że Darcy sobie chwilami żartował na temat ostatniego gp strasznie mnie to zabolało, bo kocha żużel i już nigdy nie będzie mógł robić tego, co kocha

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liiii

:( Wtorek dzis a człowiek przybity .Ja Kocham zuzel i w tej "Zabawie" Takie nieszczescie,GP bede ogladał przybity...

| Odpowiedz
blokuj
Colly626

Właśnie.. Gdyby nie miłość do tego sportu -znienawidziłabym go na zawsze. Tak bardzo bolą takie straty. Bo ponoć powinno się robić,to coś kocha! Bo tylko wtedy jesteśmy szczęśliwi.. Modlę się, aby Darky był..

| Odpowiedz
blokuj
Colly626

Dlatego musi mieć w nas wsparcie.. Jak pomyślę, że słyszał tych debili rządzących "koniec kariery " , że Darcy ich słyszał A przede wszystkim, że mają to czego chcieli -szlak mnie trafia

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.