Wątek dotyczący artykułu

Artiom Łaguta: Chcę dalej jeździć w Ekstralidze, są już trzy oferty

W niedzielę MRGARDEN GKM zakończył sezon ligowy. Grudziądzanie żegnają się z PGE Ekstraligą i za rok pojadą w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.

przeczytaj cały artykuł

Bombiak

Artiom Laguta bedzie w Toruniu w miejsce Chrisa Holdera który mocno odczuł psychicznie wypadek Darkiego. Przeczuwam że zdecyduje sie na zakonczenie kariery bo cos sie w nim zlamie.

Mozecie minusowac, to po prostu takie jakies dziwne przeczucie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wowo78

Tak sie sklada ze ta "australijska glusza" ma 5 mln mieszkancow i co roku jest w "top 10 cities to live in", a twoja wioska w porownaniu z Sydney to zbitek lepianek i pomnik wielkiej ci.y, zalecam wiec odrobine szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Na dzień dzisiejszy Chris zrezygnował z sobotniego GP. W tym sezonie raczej prędko go na torze nie ujrzymy... Ja go w pełni rozumiem i popieram, to jest dla nich obu osobisty dramat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
tylko speedway

skad info o rezygnacji Chrisa z GP? dzisiaj jedzie Liga Szwedzka i zrezygnowal z wystepu wlasnie Artiom, domyslam sie ze Chris dzisiaj nie jedzie ale nigdzie info nie widzialem.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

Tylko nikt nikomu nie zabroni nawet zakończyć karierę sportową. To jest ich sposób na życie. W wielu zawodach ludzie ulegają ciężkim wypadkom a także śmiertelnym. I życie toczy się dalej. Świat na tym się nie kończy.

| Odpowiedz
blokuj
tylko speedway

Nikt go w Toruniu nie ukaze jesli zdecyduje sie nie jechac, spokojna glowa. Co do zakonczenia kariery to nie jestem taki pewien. To jest jego zycie, jest mlody (choc juz spelniony) i po jakims czasie dojdzie do siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
LeszekSG RSKZ

PO raczej odpuścić chyba nie może. Pracodawcy się nie olewa. Zresztą, to byłoby błędne. Powinien właśnie poszaleć w hołdzie przyjacielowi. Wszak żużlowcy to raczej twarde chłopaki.

| Odpowiedz
blokuj
Why So Serious

No z jednej strony nie dziwię się jemu ale jak nie pojedzie w GP to żeby Was czasem nie wystawił w PO. Bo co jak co a Chris to wasza druga armata ( za Pawełkiem).

| Odpowiedz
blokuj
Torun niderlandia

W tym sezonie juz sie nic liczy play off walka o medale,kto z kim bedzie jezdzil w parach oraz kto pojedzie w play off a kto nie juz sie nie liczy najwazniejsze jest zdrowie Warda!!!

| Odpowiedz
blokuj
jacektorun

Kazdy ma swoje zdanie...Na dzien dzisiejszy tak to wlasnie wyglada,ze Leszno nas rozjedzie...Ale rozjechac miala na Stal Gorzow,w Lesznie mielismy rowniez przegrac...Teraz sytuacja jest jednak zgoła inna...To jest półfinał i niektorym moga puscic nerwy...Co do wypadku Warda to owszem,smutna wiadomosc,ale nie smutniejsza na przyklad niz smierc Lee,niz kalectwo Adamsa czy smierc tego mlodego chlopaka z Czech...Mnie osobiscie troche mniej to rusza,gdyz przezylem swoj osobisty dramat i na inne patrze inaczej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kornisztorunia

Tylko co pomoże Wardowi teraz??? Ok jest z nim ale nie będzie tam siedział wiecznie. Ma też swoją rodzinę. Ok będzie go odwiedzał i wspierał. Ale nie wycofa się z żużla jestem tego pewien.

| Odpowiedz
blokuj
jacektorun

Wiekszosc kibicow zachowuje sie tak jakby byli tylko oni i Ward...A to bład...Jest Ward i jego swiat.Rodzina,bliscy znajomi...Kibicow w tym swiecie nie ma,chocby niewiadomo jak sie starali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
tylkoSport

stary, przezyj to co on i dopiero mow ze jest slaby psychicznie.. troche szacunku... przypuszczam ze dla niego to mocny dramat. nie wiem czy pamietacie ale taki super zawodnik jak Jimmy Nilsen normalnie zniknal na 2-3 lata taki piach jechal po wypadku Pera Jonssona, ktory byl jego przyjacielem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
STRZELBA POWER

Odwiedzanie i wspieranie go nie można połączyć z jazdą na żużlu. Chris jeździ w Poole, Piraternie, Toruniu i jeszcze ma GP więc on jest cały czas w drodze. A Austria jest jeszcze mu zupełnie nie po drodze (tam ma ponoć być leczony Ward). Jego przyjaciela dosięgnął dramat i nie dziwię się mu że chce przy nim być. W zakończenie kariery Holdera nie chce mi się wierzyć, ale zawieszenie kariery do końca tego sezonu jest całkiem prawdopodobne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Why So Serious

Nie mogę się z tobą zgodzić. To tak gdyby przerwano sezon F1 z powodu śmierci Bianchiego czy nie tak dawna Lee. Przykre wiadomość to jest fakt ale nie można opierać na tym całego sezonu... To mu w niczym nie pomoże. Pamiętaj nie kwestionuje togo że to fatalna wiadomość bo do tej pory jestem w szoku.

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Jeżeli nie pojedzie w PO (zapewne tak właśnie będzie) to nie będę się czuł "wystawiony". Są rzeczy ważne i ważniejsze, fajnie, że są jeszcze na tym świecie tacy ludzie, dla których przyjaźń jest ważniejsza od pieniędzy. Teraz należy mieć tylko nadzieje, że za jednym razem nie stracimy dwóch świetnych zawodników na zawsze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
LeszekSG RSKZ

Nie masz racji. To po każdej tragedii w pracy (a Ward żyje, zaś medycyna idzie do przodu), należałoby odpuszczać robotę.Właśnie jak najszybciej trzeb znaleź chłopakowi zajęcie. I tu powinni pomóc przyjaciele.Można realizować się inaczej.

| Odpowiedz
blokuj
speedway_Torun

Oni byli dla siebie (daleko od domu) jak bracia. Do tego (oficjalna wersja) Darcy odszedł z Torunia dla Chrisa (można gdybać, co by było ...). Dlatego trzeba uszanować decyzję Chrisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Time vel Netto

Holder jest tylko człowiekiem i też ma prawo się zwyczajnie załamać kalectwem przyjaciela a może pojawił się u niego strach z którym nie jest w stanie wygrać !? Lekarz psycholog może mu wystawić zwolnienie lekarskie jak każdy inny . Nie wiem jak inni kibice ja potrafię jego ewentualną decyzję o rezygnacji z zawodów uszanować z pełnym zrozumieniem i szacunkiem .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.