Wątek dotyczący artykułu

Jasna deklaracja Kenniego Larsena: Mój cel to zostać w Rzeszowie

Przed PGE Stalą Rzeszów mecze barażowe o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Kenni Larsen wierzy, że to Żurawie okażą się lepsi w dwumeczu, a on sam zostanie w Rzeszowie na kolejny sezon.

przeczytaj cały artykuł

Daniel Wąs

Larsenowi się nie dziwię, że chce w Rzeszowie zostać. Nie ma drugiego zawodnika "jednego toru" takiego jak Larsen. Średnia u siebie 2,375, na wyjeździe 1,308

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Daniel Wąs

Przytoczyłem średnie. Faktycznie umknął mi Gollob który tę różnice ma jeszcze większą, ale to nie zmienia faktu, że o ile na swoim torze Larsena mogą być pewni to na wyjeździe jest jedną wielką niewiadomą. I nie wiem czy to się jakoś diametralnie zmieni. Napewno w przyszłym sezonie lepiej będzie znał tory, ale nigdzie nie będzie jeździł tak jak w Rzeszowie dlatego niedziwne, że to chce zostać. Przeniósłby się do innej drużyny to pół sezonu by się uczył ich toru.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Masz racje, ale patrzac ze to jego pierwszy sezon i do tego na wyjazdach jechal na trudnych torach to i tak neizle, zawalil tak totalnie to tylko w Tarnowie.

| Odpowiedz
blokuj
Daniel Wąs

No w rzeszowie wymiata, tym bardziej, że nie zarabia tyle co Hancock lub Kildemand. Swoją drogą gadacie kogo to nie sprowadzą, a skąd pewność, że tę dwójkę utrzymają? Są 3 drużyny które chętnie przytulą zagraniczną gwiazdę: Gorzów, Zielona i Toruń.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Nie ma drugiego zawodnika "jednego toru" takiego jak Larsen.

No takiego samego jak Larsen nie ma. Jest taki zawodnik jak Gollob dom 2,24 wyjazd 0,94 jeszcze większa różnica.
Larsen sobie zepsuł średnią wyjazdową meczem w Tarnowie...

| Odpowiedz
blokuj
tom26 rzeszow

On tak naprawde uczy sie dopiero ekstraligowych torow.W tym sezonie scigał sie tylko na trzech i to kto wie czy najtrudniejszych.W dwoch z nich pojechał bardzo dobrze(Wrocław,Toruń).Tylko wyjazd w Tarnowie mu nie wyszedl.
W przyszlym sezonie pokaze na co go stac.Mam nadzieje,ze zostanie u nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.